Ексфутболіст Кополовець став помічником депутата Закарпатської облради Шекети

Ексфутболіст Кополовець став помічником депутата Закарпатської облради Шекети

Ексфутболіст Кополовець став помічником депутата Закарпатської облради Шекети
Фото: Андрій Шекета | Facebook

Ексфутболіст львівських "Карпат" та закарпатського "Миная" Михайло Кополовець став помічником депутата Закарпатської обласної ради Андрія Шекети. Він консультуватиме у спортивній тематиці.

Про це у коментарі Суспільному повідомив Андрій Шекета. 22 серпня Михайло Кополовець отримав посвідчення.

"Ми з Михайлом були знайомі давно, ближче познайомилися під час наших волонтерських поїздок на схід", — розповів депутат. "Він мені допомагатиме й підказуватиме у певних моментах у спортивній сфері. Коли мені потрібно буде поставити питання саме спортсмену, а не бюрократу. Саме у цьому напрямку він мені буде корисний".

Андрій Шекета додав, що помічники депутатів обласної ради, як і самі депутати обласної ради, працюють на громадських засадах. "Враховуючи те, що в мене донедавна був тільки один помічник з п'яти, то я вирішив запропонувати Михайлу роль помічника".

Чим відомий Михайло Кополовець:

  • Михайло Кополовець виступав за футбольні клуби "Закарпаття", "Карпати", "Минай". Виступав у Лізі Європи, зокрема у сезоні 2010-2011 відзначився у воротах дортмундської "Боруссії". У складі закарпатського "Миная" пройшов шлях від аматорів до Прем’єр-ліги. Наприкінці кар'єри у "Минаї" поєднував роль футболіста та спортивного директора. У 2021-му році Михайло завершив виступи на футбольному полі.
  • Михайло Кополовець став відомим завдяки своїм інтерв’ю, цитати з яких поширювались у народі та часто ставали мемами. Зокрема, відомою стала його цитата "Перед кожною грою наша команда ходить у церкву".
  • У березні 2022-го року на початку повномасштабної війни Росії проти України Михайло Кополовець записався до лав територіальної оборони. Зараз возить волонтерську допомогу бійцям на фронті.
  • У липні 2023-го Михайло Кополовець повідомив, що працюватиме у львівських "Карпатах" на посаді селекціонера. Цю посаду йому запропонував новий головний тренер команди Мирон Маркевич.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок