210 тисяч гривень зібрали на благодійному забігу "Біжу за Давидика"

210 тисяч гривень зібрали на благодійному забігу "Біжу за Давидика"

210 тисяч гривень зібрали на благодійному забігу "Біжу за Давидика"
Суспільне Закарпаття

Благодійний забіг "Біжу за Давидика" відбувся сьогодні, 15 серпня, в Ужгороді. Учасники стартували з площі Театральної. За словами співорганізаторки Тамари Готри забіг був на 4-ри дистанції: дитячий – 500 метрів, інші три на 2, 5 та 10 кілометрів.

Ранкова руханка перед забігом
Ранкова руханка перед забігом.

Перед початком благодійного забігу в учасників була ранкова руханка. Учасниця дитячого забігу на 500 метрів Валерія Стулішенко розповіла, що брала участь в акції для того, щоб допомогти Давидику. "По-друге, це розвиває м’язи", — додала дівчина.

Владислав Мазяр
Владислав Мазяр.

Першим на дистанції 2 кілометри прибіг Владислав Мазяр. Він для участі в забігу приїхав зі спортивних зборів: "Приїхали підтримати забіг, Давидика. Подолав дистанцію 2 кілометри за 7 хвилин 45 секунд".

Туристка з Києва Любов Титяневич пробігла дистанцію 5 кілометрів. Про організацію заходу дізналася від друзів: "Добре, що організовують. Тому що бігунам зараз складно через карантин. І нам дуже сподобалося, що є така можливість і підтримати, і пробігти".

Благодійний забіг організували аби допомогти зібрати гроші сім’ї Давида Довганича, яка до кінця серпня має розрахуватися за його другу операцію. Про це розповіла співорганізаторка заходу Тамара Готра. За її словами, хлопчику не виповнилося й 2-х років. У нього доброякісна пухлина головного мозку зі злоякісним ростом.

"Сім’я Давида збирає на операцію близько 47 тисяч євро. З них 10 вони вже оплатили. Все своє майно, яке вони продадуть оцінюють у 20 тисяч євро. Тобто сума до збору 15 тисяч євро. Але я глибоко переконана, що так немає бути. Родина немає продавати машину, будинок для того, щоб оплатити лікування свого сина. У нього буде обов’язково ще лікування більш вузькоспеціалізоване. Це або опромінення, або хіміотерапія. Йому будуть потрібні гроші постійно. Тому ця акція не є: ми зібрали, поставили галочку. Закрили. Ні".

210 тисяч гривень зібрали на благодійному забігу "Біжу за Давидика"
210 тисяч гривень зібрали на благодійному забігу "Біжу за Давидика".

У благодійному забігу, за словами Тамари Готри, взяли участь 244 учасники. За 3 години марафону вдалося зібрати 210 тисяч гривень.

Читайте також: "В Ужгороді відбулась акція на підтримку Білорусі".

На початок