На Рівненщині — обшуки у ВЛК та МСЕК

На Рівненщині — обшуки у ВЛК та МСЕК

Доповнено
Обласна МСЕК
Команда розслідувачів Суспільного

На Рівненщині у вівторок, 22 серпня, правоохоронці проводять обшуки у всіх приміщеннях МСЕК та ВЛК. Про це Суспільному стало відомо від достовірного джерела в правоохоронних органах.

За даними співрозмовника, у приміщеннях медико-соціальних експертних комісій та військово-лікарських комісій працюють працівники управління стратегічних розслідувань профільного департаменту Нацполіції спільно з СБУ.

Джерело зазначило, що правоохоронці шукають документацію, яка може свідчити про корупційну діяльність посадовців.

Суспільне звернулось за коментарем до пресслужби управління. Там зазначили, що наразі цю інформацію не коментують.

Про що заявляв раніше президент Зеленський

14 серпня президент Володимир Зеленський заявив, що у Збройних силах України "багато проблем" через неякісну роботу військово-лікарських комісій (ВЛК). За його словами, вже готуються відповідні рішення з боку влади.

"Важлива тема – це те, як командири можуть управляти особовим складом. Мотивація воїнів, тренування бійців, комплектація підрозділів. Дуже багато проблем через неякісну роботу ВЛК. Військові командири мають займатися війною, а не бюрократією. Будемо готувати рішення", — наголосив Зеленський і додав, що коли військові ЗСУ повертаються з передової, вони заслуговують бачити та відчувати, що це – саме тилові міста.

Про зловживання членів медико-соціальних експертних комісій журналісти Суспільного розповідають у фільмі "Помилка 83".

ДОПОВНЕНО

У приміщенні обласної медико-соціальної комісії на вулиці Словацького у Рівному по обіді ще працювали правоохоронці. У обласній МСЕК №2 у Рівному були лише працівники, вони інформацію про обшуки Суспільному не коментували.

У пресслужбі Нацполіції в області повідомили, що не коментуватимуть подію, допоки не завершаться слідчі дії.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок