У трьох лікарнях Чернігова перебувають 22 людини, з них — 5 дітей, які постраждали внаслідок ракетного удару

У трьох лікарнях Чернігова перебувають 22 людини, з них — 5 дітей, які постраждали внаслідок ракетного удару

У трьох лікарнях Чернігова перебувають 22 людини, з них — 5 дітей, які постраждали внаслідок ракетного удару
ФОТО: Суспільне Чернігів

У трьох лікарнях Чернігова станом на 11:00 21 серпня перебувають 18 дорослих та п'ятеро дітей, які травмувалися внаслідок ракетного удару. Про це повідомили керівники медичних закладів.

У Чернігівській міській лікарні №2, за словами гендиректора Владислава Кухаря, перебувають 11 людей.

"Ще нікого не виписали, як було 11 так і є. Стан усіх стабільний. Дві людини перебувають у палаті інтенсивної терапії", — сказав Кухар.

У Чернігівській обласній лікарні перебувають семеро людей. Зі слів медичного директора лікувально-діагностичної роботи Валерія Чобітька, у них поранення голови, тулуба і нижніх кінцівок.

"Поки залишаються, як і поступали. Фактично стан у всіх середньої тяжкості. Вони сьогодні будуть у профільних відділеннях. Є у нас пацієнти, які зараз перебувають у відділені інтенсивної терапії. Два пацієнти прооперували".

У Чернігівській дитячій обласній лікарні перебувають п'ятеро дітей, розповіла гендиректорка медзакладу Тетяна Лебедєва. Зараз вони у хірургічному та травматологічному відділеннях. Стан їх середньої тяжкості.

"Діти у стабільному стані. Двоє діток були в реанімаційному відділенні. Також їм надається психологічна допомога. Є травми кісток, у одного пацієнта уламок потрапив у м'язи ноги. Є дівчинка, у якої дуже складний перелом ноги, є різані рани у хлопчика, він був з батьком у машині, уламками скла пошкоджена у нього вся шкіра. Діти ще будуть перебувати у стаціонарі. Загалом у нас було шестеро дітей, але одна дівчинка померла".

Нагадаємо, 19 серпня близько 11:30 російська армія ракетою Іскандер М, вдарила по центру Чернігова, в обласний музично-драматичний театр, яку налаштували на підрив у повітрі, а не всередині будівлі. Цю інформацію озвучив в ефірі телемарафону керівник департаменту протидії злочинам, вчиненим в умовах збройного конфлікту Офісу Генпрокурора Юрій Бєлоусов. Внаслідок ракетного удару росіян 163 людини постраждали: сім — загинуло, 156 — поранених.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок