У Києві Хрещатик перекриють для транспорту на вісім днів

У Києві Хрещатик перекриють для транспорту на вісім днів

Доповнено
Столичний Хрещатик на 8 днів перекриють для транспорту
Фото: Управління туризму та промоцій КМДА/Facebook

У Києві для транспорту перекриють частину дороги Хрещатика на ділянці від Майдану Незалежності до вулиці Богдана Хмельницького.

Про це повідомила пресслужба Київської міської військової адміністрації.

"У зв'язку з підготовкою та проведенням святкових заходів в центрі Києва буде перекритий автомобільний рух вулицею Хрещатик на ділянці від Майдану Незалежності до вулиці Богдана Хмельницького", — йдеться у повідомленні.

Обмеження діятиме з 20 серпня 23:00 до 28 серпня 23:00. Водіїв просять урахувати цю інформацію під час пересування центром столиці.

У Департаменті транспортної інфраструктури КМДА додали, що рух автобусних маршрутів на ділянці від вул. Богдана Хмельницького до вул. Михайлівської буде організовано:

автобуси маршруту № 62 – від Ботанічного саду до вул. Хрещатик за власним маршрутом, далі – вул. Богдана Хмельницького – вул. Володимирська – Володимирський проїзд (у зворотньому напрямку вул. Велика Житомирська) – вул. Михайлівська – вул. Хрещатик, далі за власним маршрутом;

автобуси маршруту № 114 – від залізничного вокзалу "Центральний" до вул. Хрещатик за власним маршрутом, далі – вул. Богдана Хмельницького – вул. Володимирська – Володимирський проїзд (у зворотному напрямку вул. Велика Житомирська) – вул. Михайлівська – вул. Хрещатик, далі за власним маршрутом.

До Дня Державного прапора України і до Дня Незалежності з міркувань безпеки у Києві не проводитимуть великих масових заходів. Водночас відбудеться кількадесят державних та локальних урочистостей.

22-24 серпня у столиці заплановані урочисте підняття Державного прапора, вручення паспортів громадянина юнакам і дівчатам, виставка зразків озброєнь та військової техніки РФ. Також відбудуться концерти, тематичні культурно-мистецькі, інформаційно-просвітницькі та спортивні заходи.

На початок