Виконком міськради надав дозвіл на демонтаж та реконструкцію зруйнованого готелю "Україна" в Чернігові

Виконком міськради надав дозвіл на демонтаж та реконструкцію зруйнованого готелю "Україна" в Чернігові

Доповнено
Виконком міськради надав дозвіл на демонтаж та реконструкцію зруйнованого готелю "Україна" в Чернігові
ФОТО: Суспільне Чернігів

Виконком Чернігівської міської ради на засіданні 17 серпня надав дозвіл представникам зруйнованого готелю "Україна" на демонтаж та реконструкцію будівлі.

За словами представника власника готелю Миколи Тарасовця, надалі планується реконструкція цієї будівлі.

Представник власника готелю "Україна" Микола Тарасовець
Представник власника готелю "Україна" Микола Тарасовець. ФОТО: Суспільне Чернігів
"Ми його (дозвіл, — ред.) чекали чотири місяці. Як тільки ми його отримаємо, то будемо планувати реконструкцію. Реконструкція ж передбачає виконання робіт відповідно до проєктно-кошторисної документації. От як після цього дозволу проєктанти намалюють, так і будемо робити".

Нагадаємо, що власників готелю "Україна" у Чернігові раніше зобов’язали надати письмове роз’яснення щодо можливих строків демонтажу аварійних конструкцій та замовити експертизу, яка б чітко визначила заходи щодо стабілізації будівлі. Відповідне рішення ухвалили 5 червня члени комісії ТЕБ та НС Чернігівської міської ради через падіння частини даху зруйнованого готелю на проїжджу частину під час буревію.

Готель "Україна" був зруйнований вночі 11 березня 2022 року ймовірно внаслідок влучання російської ракети "Іскандер".

У серпні рятувальники зняли частину пошкодженого даху, яка загрожувала обвалом. У жовтні минулого року тодішній міський голова Чернігова Владислав Атрошенко публічно звертався до власників будівлі із проханням почати демонтаж, представник підприємства Микола Тарасовець у коментарі Суспільному тоді зазначив, що демонтаж підприємству забороняють робити правоохоронні органи, бо шукають там уламки російського боєприпасу.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок