На війні з РФ загинули 10 бійців з восьми громад Кіровоградщини

На війні з РФ загинули 10 бійців з восьми громад Кіровоградщини

На війні з РФ загинули 10 бійців з восьми громад Кіровоградщини
Колаж: Суспільне Кропивницький

У війні з Росією загинули Сергій Гончаренко і Петро Скиба з Петрівської громади, Юрій Чабанюк – зі Світловодської, Геннадій Шабардін зі Смолінської, Сергій Логвиненко з Новгородківської, Олександр Воропай з Кетрисанівської, Сергій Костюк з Рівнянської, Тарас Ковальов з Підвисоцької, Ігор Івах і Роман Рисюк з Благовіщенської громади.

Жителі Петрівської громади Сергій Гончаренко і Петро Скиба загинули 6 серпня 2023 року внаслідок мінометного обстрілу у Запорізькій області. Обидва служили у 2 механізованому взводі 5 механізованої роти 2 механізованого батальйону. Молодший сержант Сергій Гончаренко (1978 року народження) був командиром 3 відділення.

Солдат Петро Скиба (1974 року народження) – стрільцем-помічником гранатометника 2 відділення.

З бійцями попрощалися 12 серпня. Сергія Гончаренка поховали на Алеї Слави на центральному цвинтарі селища Петрового. Петра Скибу – на сільському кладовищі в селі Чечеліївка.

Громада прощалася з захисниками живим коридором пам’яті, прихиливши коліно.

Прощання з бійцями в Петрівській громаді
Прощання з бійцями в Петрівській громаді. Фото: Петрівська селищна рада

Житель Світловодська Юрій Чабанюк (1976 року народження) загинув 5 серпня 2023 року в районі села Мала Токмачка, Запорізької області, рятуючи пораненого побратима. Він служив бойовим медиком 2 механізованого взводу 5 механізованого батальйону.

Сергій Гончаренко, Петро Скиба, Юрій Чабанюк
Сергій Гончаренко, Петро Скиба, Юрій Чабанюк. Колаж: Суспільне Кропивницький

10 серпня 2023 року під час виконання бойових завдань у районі села Вільшана Куп’янського району Харківської області загинув житель Смолінської громади Геннадій Шабардін (1976 року народження).

Жителі Новгородки попрощалися з Сергієм Логвиненком (1976 року народження). Він загинув у бою 18 травня 2022 року поблизу селища Тошківка на Луганщині. Поховали воїна 13 серпня 2023 року на місцевому цвинтарі.

У селі Сугокліївка Кетрисанівської громади 12 серпня прощалися з військовим Олександром Воропаєм (1987 року народження). Зв’язок з ним обірвався в березні 2022 року. Олександр Воропай мав професію водія. Після служби в армії працював з батьком, обробляючи землю. Після передчасної смерті батька залишився з мамою продовжувати сімейну справу. Його життя обірвалося під час авіаудару в місті Миколаїв 18 березня 2022 року.

Геннадій Шабардін, Сергій Логвиненко, Олександр Воропай
Геннадій Шабардін, Сергій Логвиненко, Олександр Воропай. Колаж: Суспільне Кропивницький

Загинув житель Рівнянської громади Сергій Костюк. З ним прощалися 12 серпня.

12 серпня в Підвисоцькій громаді попрощалися з Тарасом Ковальовим. Він захищав Україну з перших днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Тарас Ковальов народився 1983 року у селі Ятрань. Виріс у багатодітній родині. Мав професію будівельника. Працював на різних роботах в сільськогосподарському підприємстві. У 2014 році пішов добровольцем на службу у Збройні Сили України. Неодноразово побував у зоні АТО. Загинув 15 грудня 2022 року поблизу села Озарянівка Бахмутського району Донецької області.

Сергій Костюк і Тарас Ковальов
Сергій Костюк і Тарас Ковальов. Колаж: Суспільне Кропивницький

9 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання в Донецькій області загинув уродженець села Луполове з Благовіщенської громади Ігор Івах (1993 року). Він був найстаршим з п’яти дітей. Мав фах столяра. Працював за спеціальністю в одеській торговельній мережі. На фронті Ігор Івах був стрільцем-снайпером. Його нагородили відзнакою Президента України "За оборону України" та Знаком народної пошани "Кров за Україну" Всеукраїнської громадської організації "Спілка ветеранів та працівників силових структур України "Звитяга".

6 серпня 2023 року в Запорізькій області загинув житель села Великі Трояни з Благовіщенської громади Роман Рисюк. Він народився 1981 року в селі Синьки. Навчався в Уманському ліцеї й Уманському професійно-технічному училищі, де отримав фах маляра-плиточника, маляра-будівельника. Працював майстром шиномонтажу. На фронті був стрільцем-помічником гранатометника.

Ігор Івах і Роман Рисюк
Ігор Івах і Роман Рисюк. Колаж: Суспільне Кропивницький

На початок