"Співала бійцям пісні, що нагадують про дім". Жителька Тернопільщини про поїздку на передову

"Співала бійцям пісні, що нагадують про дім". Жителька Тернопільщини про поїздку на передову

"Співала бійцям пісні, що нагадують про дім". Жителька Тернопільщини про поїздку на передову
Фото: Суспільне Тернопіль

"Співала їм те, що нагадує про дім" – так співачка з Коропця Віталія Грицак розповідає про свою першу поїздку на передову. Жителька Тернопільщини каже, у Запорізькій і Донецькій областях провела три дні.

Віталія Грицак виступала перед бійцями, які боронять українські землі на передових позиціях. Дівчина нещодавно повернулася з областей, де тривають бойові дії. Вона каже, це була її перша поїздка туди.

"Все почалося з повідомлення Колі Сєрьги – це взагалі ідейний натхненник цього "культурного десанту". Він мені 2 місяці тому у червні, як зараз пам’ятаю, на мій день народження написав повідомлення, що "Віта, запрошую поїхати на схід, південь, чи хотіли б Ви для військових виступити?". Я вже знала, звісно, про цей проєкт і спочатку я відповіла, що хочу. Але мені треба було з цією думкою трохи побути, пожити. Я підписалася на цей проєкт і таким переломним моментом в мене було, коли я побачила виступи мого улюбленого гурту "Один в каное" на цьому проєкті і я зрозуміла, що теж хочу".

Жителька Тернопільщини на передовій
Виступ для бійців. Фото: Віталія Грицак

Віталія Грицак розповідає, за три дні виступила для бійців у Запорізькій та Донецькій областях.

"Це було на полях, у будинках культури, в госпіталях в якихось подвір’ях. Щодо військових, то їх на концертах, зазвичай, було багато. Десь від 30 і більше. Виконувала я свої авторські пісні. Виконувала, звісно, "Чом тобі вороже не спиться", яку багато хто з воїнів підспівували. І намагалася виконувати не багато таких патріотичних пісень, бо програма складалася так, що такого вже багато було в програмі. Я співала таке, щоб їм могло нагадати про дім. Пісня про маму в мене є".

на передовій
Виступ на передові. Фото: Віталія Грицак

Зараз, каже Віталія, працює над новими піснями.

"Я маю такий новий період у творчому житті, бо я стала першою артисткою лейблу "НОВА". Це для мене досить нове, бо до того 4 роки я свою музику просувала сама. Все робила сама. Відео – сама, шукала саундпродюсерів сама, а тут по суті Джері Хейл стала моєю продюсеркою. І вона мені допомагатиме знаходити нових слухачів моєї музики, просувати її. Ось, тому перш за все, я б хотіла видати свій музичний альбом, коли загадувала бажання в новому році, то загадала ще що хочу видати свою першу поетичну збірку. Тому працюю над цим".

співачка
Віталія Грицак. Фото: Суспільне Тернопіль

На початок