Місцеве Агентство Розвитку Середовищ створили у Тернополі

Місцеве Агентство Розвитку Середовищ створили у Тернополі

Місцеве Агентство Розвитку Середовищ створили у Тернополі
Суспільне Тернопіль

У Тернополі створили Місцеве Агентство Розвитку Середовищ. Це об’єднання ініціативних людей міста, які хочуть реалізовувати проєкти для його покращення. Про це розповіла керівниця громадської організації "Тернопільський ІТ Кластер" Катерина Міхайліді.

За її словами, до новоствореного агентства тернополяни та переселенці прийшли з пропозиціями створення центру реабілітації домашніх тварин, платформи юридичної допомоги, організації зустрічей та пленерів для художників.

Зустріч з учасниками Місцевого Агентства Розвитку Середовищ
Зустріч з учасниками Місцевого Агентства Розвитку Середовищ. Суспільне Тернопіль

На зустріч прийшла тернополянка Тетяна.

"Гадаю, зараз потрібен центр для реабілітації тварин, які постраждали від будь-яких насильницьких дій чи поганих умов. Особливо, коли почалась повномасштабна війна, багато тварин, які були під обстрілами, або яких там загубили, покинули - не можуть самі вижити на вулиці. Додому їх повернути не можуть, бо у тварини після пережитого, можуть проявляти агресію, страх, вандалізм в квартирах і будинках, їм потрібна робота зі спеціалістами".

Тетяна
Тетяна. Суспільне Тернопіль

16-річний Данило Рижевський організовує безкоштовні покази мультфільмів для дітей у своєму дворі. Каже, хотів би знайти художників, які б розмалювали одну зі стін цього двору. Про громадську майстерню Місцевого Агентства Розвитку Середовищ Данило дізнався від мами.

"Мама мені сказала: "Даниле, ось таке-то побачила в фейсбуці. Можливо, тобі буде цікаво". От я і приєднався".

Данило Рижевський
Данило Рижевський. Суспільне Тернопіль

Керівниця громадської організації "Тернопільський ІТ Кластер" Катерина Міхайліді каже, людей, які прийшли зі схожими проектами, розділили на групи.

"Учасники познайомилися, розділилися на команди. Ми визначили напрямки: освіта, туризм, культура. Команди будуть протягом кількох місяців працювати над ідеєю, над проектами, які вони самі придумають. Яка місія МАРСу? Ідея і місія полягає в тому, щоб їх навчити вдало втілювати ідею в життя і правильно акумулювати кошти".

Катерина Міхайліді
Катерина Міхайліді. Суспільне Тернопіль

Згодом планують зареєструвати громадську організацію "Місцеве Агентство Розвитку Середовищ", розповіла Катерина Міхайліді. Кошти на реалізацію проєктів, за її словами, шукатимуть у спонсорів.

Зустріч з учасниками Місцевого Агентства Розвитку Середовищ
Зустріч з учасниками Місцевого Агентства Розвитку Середовищ. Суспільне Тернопіль

На початок