На Тернопільщині попрощалися з трьома воїнами

На Тернопільщині попрощалися з трьома воїнами

На Тернопільщині попрощалися з трьома воїнами
Похорон. Фото: Бучацька міська рада

На Тернопільщині у громадах провели в останню дорогу загиблих військовослужбовців Любомира Прудивуса, Сергія Девдюка та Віктора Якубовського. Про це повідомили на сторінках громад.

В Іване-Пустенській громаді провели в останню дорогу бійця Любомира Прудивуса. Житель села Залісся загинув 6 серпня 2023 року. Віддати шану захиснику прийшли односельчани, побратими, родина, друзі, сусіди, однокласники. В громаді оголосили триденну жалобу за військовим.

прощання з бійцем
Похорон. Фото: Іване-Пустинська громада

У лікарні, внаслідок важких ворожих поранень, помер житель Бучача, військовослужбовець Сергій Девдюк. Чоловіку було 39 років. На момент російського вторгнення він перебував у Польщі, але вже 25 лютого вирушив в Україну. Боронив Київ у складі добровольчого підрозділу. З липня 2022 року вступив до лав ЗСУ.

13 червня на Запорізькому напрямку Сергій Девдюк отримав кульове поранення в голову і майже два місяці боровся за життя. 9 серпня помер у лікарні святого Пантелеймона у Львові.

похорон
Похорон Сергія Девдюка. Фото: Бучацька міська рада

"Сергій — щирий патріот, ревний християнин, громадський діяч, учасник Революції Гідності. Він був люблячим татом, чоловіком, сином, братом", — йдеться у повідомленні громади.

11 серпня 2023 року оголосили Днем жалоби на території Бучацької громади.

Похорон
Прощання з військовим. Фото: Бучацька міська рада

У Лановецькій громаді попрощалась із захисником Віктором Якубовським. Стрілець роти охорони 2 відділу Кременецького РТЦК та СП Віктор Якубовський помер 05 серпня. Військовий під час виконання бойового завдання отримав серйозні поранення, проходив лікування, переніс операцію. Десятки людей прийшли віддати шану на центральну площу міста. У цей день Віктор Якубовський на щиті повернувся до рідного села Грибова. У громаді оголосили День жалоби.

похорон
Похорон Віктора Якубовського. Фото: Лановецька міська рада

На початок