Золота та срібна медалі зі спортивної ходьби на чемпіонаті України у спортсменок з Волині

. Федерація легкої атлетики Волині

Золоту та срібну медалі зі спортивної ходьби на 10 тисяч метрів на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів, який відбувається у Луцьку, здобули волинянки, - повідомляють у Федерації легкої атлетики України.

Любешівська спортсменка Валерія Шоломіцька стала першою чемпіонкою юніорського чемпіонату України з легкої атлетики. Вихованка Олени та Валентини Борисюк з особистим рекордом виграла дистанцію 10 000 м у спортивній ходьбі з результатом - (48:42:79). "Срібло" у її подруги по команді Катерини Токарчук, яка також фінішувала з особистим рекордом на цій дистанції, - повідомляють у Федерації легкої атлетики області.

Золота та срібна медалі зі спортивної ходьби на чемпіонаті України у спортсменок з Волині. Федерація легкої атлетики Волинської області

Сьогодні, 12 серпня у Луцьку на стадіоні “Авангард” стартував чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Ці легкоатлетичні змагання стали першими в країні, які проводять після початку пандемії коронавірусу, - розповів Суспільному заслужений тренер України та делегат турніру у Луцьку Олег Вегнер. Змагання, за його словами, були під загрозою зриву і перенеслися з початку серпня через те, що Луцьк був у "червоній" карантинній зоні. Юніорський чемпіонат триватиме два дні. А вже 15 та 16 серпня в обласному центрі Волині відбудеться Командний чемпіонат країни,- каже Олег Вегнер.

Нагадаємо, волинянка Марія Повх виборола 7 медалей на чемпіонаті України з веслування на байдарках та каное. Змагання тривали у Дніпрі з 4 по 7 серпня.