Загинули військові з чотирьох громад Кіровоградщини

Загинули військові з чотирьох громад Кіровоградщини

Загинули військові з чотирьох громад Кіровоградщини
Суспільне Кропивницький

У війні з Росією загинули четверо захисників з Кіровоградської області. Василь Романюк з Новгородківської громади, Володимир Сінельников з Мар’янівської, Богдан Котенко з Вільшанської та Сергій Головченко зі Знам'янської.

Житель села Верблюжки Новгородківської громади Василь Романюк помер 6 серпня в госпіталі від тяжких поранень, отриманих на Бахмутському напрямку.

Василь народився 22 вересня 1981 року в селі Балашівка Березнівського району Рівненської області. В 1992 році переїхав у село Верблюжка. Після школи навчався в Новгородківському професійно-технічному училищі №36. З 2000 року проходив строкову військову службу в Збройних силах України. Після служби працював будівельником. Воював на посаді водія відділення коригування артилерійського вогню.

Одружений, має сина і доньку. Прощатимуться з бійцем 11 серпня.

Василь Романюк помер 6 серпня в госпіталі від тяжких поранень отриманих на Бахмутському напрямку.
Василь Романюк. Фото: Facebook Новогродківської громади

10 серпня в селі Олексіївка Мар’янівської громади попрощалися зі старшим солдатом Володимиром Сінельником, який загинув 4 серпня біля населеного пункту Косінцеве Запорізької області.

Володимир Сінельников загинув 4 серпня біля населеного пункту Косінцеве
Володимир Сінельников. Фото: Facebook Мар’янівської громади

10 серпня у Вільшанській громаді попрощалися з інспектором прикордонної служби Богданом Котенком, 1974 року народження. Він загинув 31 січня 2023 в населеному пункті Бахмут.

У війні з РФ загинув Богдан Котенко
Богдан Котенко. Фото: Facebook Вільшанської громади

Військовослужбовець 22-го окремого мотопіхотного батальйону окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка Сергій Головченко зі Знам'янської громади загинув 3 серпня біля села Кліщіївка Донецької області.

Сергій народився у Кропивницькому. Закінчив машинобудівний технікум за спеціальністю технік-технолог. Працював будівельником. Проживав у селищі Знам’янка Друга.

Воював на посаді стрілець — санітар першого мотопіхотного відділення мотопіхотного взводу мотопіхотної роти.

Про дату прощання з бійцем повідомлять додатково.

Сергій Головченко зі Знам'янської громади загинув 3 серпня біля села Кліщіївка Донецької області.
Сергій Головченко. Фото: Facebook Знам'янської громади

На початок