"Будемо пам’ятати його в наших молитвах": у Полтаві попрощалися з захисником України Романом Суком

"Будемо пам’ятати його в наших молитвах": у Полтаві попрощалися з захисником України Романом Суком

Доповнено
У Полтаві попрощалися із воїном Романом Суком
Суспільне Полтава

У Полтаві 10 серпня попрощалися із воїном Романом Суком, який загинув під час захисту України від повномасштабного вторгнення Росії. Боєць поліг на Луганщині внаслідок мінометного обстрілу. Про це Суспільному повідомив начальник групи морально-психологічного забезпечення міського терцентру комплектування Сергій Шкурупій.

Біля Свято-Успенського собору ПЦУ панахиду за захисником України Романом Суком почали близько 10:00. Попрощатися з воїном прийшли рідні, знайомі та побратими.

Роман Сук загинув під час захисту України на Луганщині
Фотографія Романа Сука. Суспільне Полтава

Знайома загиблого Тетяна Стеблій Суспільному розповіла:

"Він навчався зі мною в одній школі, Кротенківській середній школі. Він був молодший за мене. Був моїм сусідом. Був одружений з моєю сусідкою Світланою".

Роман Сук із Полтавської громади загинув 2 серпня 2023
Домовину воїна накрили українським прапором. Суспільне Полтава

Навчався Роман Сук в електротехнічному технікумі. Після навчання працював водієм, розповів знайомий загиблого Анатолій Романчук:

"Ми з полеглим Романом, царство йому небесне, і слава героям України, навчалися в одному навчальному закладі, тоді ще електрорадіотехнічному технікумі. У позанавчальний час ми працювали також. Тоді були такі часи, коли студенти працювали у колгоспах. Запам’ятали як надійну, порядну, гарну людину. Сміливого, тому завжди будемо пам’ятати його в наших молитвах і спогадах за те, що він боронив нашу країну в такий важкий час".

На прощання із Романом Суком 10 серпня 2023 прийшли його рідні та близькі
Люди, які прийшли попрощатися із воїном Романом Суком. Суспільне Полтава

Мобілізували бійця 27 січня 2023-го. 51-річний військовий служив на посаді номера обслуги гранатометного відділення. Про це Суспільному повідомив начальник групи морально-психологічного забезпечення міського терцентру комплектування Сергій Шкурупій.

Романа Сука поховали 10 серпня 2023 на Затуринському кладовищі біля Полтави
Рідні та близькі біля домовини Романа Сука. Суспільне Полтава

Знайома Романа Сука Тетяна Стеблій розповіла:

Був хорошою людиною, я нічого не можу поганого сказати. Наскільки я його знаю. Більше нікого у нього немає, оце тільки дружина і брат".

Поліг солдат під час виконання бойового завдання поблизу села Новоселівка на Луганщині. Сталося це 2 серпня 2023-го року внаслідок мінометного обстрілу. Поховали воїна на Затуринському кладовищі біля Полтави.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок