Хто ввійшов до складу територіальних виборчих комісій Кіровоградщини (список)

Хто ввійшов до складу територіальних виборчих комісій Кіровоградщини (список)

Хто ввійшов до складу територіальних виборчих комісій Кіровоградщини (список)

Центральна виборча комісія сформувала 12 міських, 4 районні та 1 обласну територіальну виборчу комісію у Кіровоградській області для організації підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

Всього в Україні сформували 532 обласних, районних (крім районів в АР Крим), міських (крім міст в АР Крим), районних у місті Києві виборчих комісій у межах 24 областей України.

Зі складом комісій можна ознайомитись у списках нижче.

Кіровоградська обласна територіальна виборча комісія

Голова комісії – Ботнаренко Ігор Юрійович, 1983 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Никифорук Юрій Ярославович, 1992 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Лозова Жанна Олександрівна, 1966 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Вайпан Микола Павлович, 1977 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Васильєв Денис Олегович, 1988 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Гоцуляк Марина Миколаївна, 1979 року народження – від місцевої організації Партія Зелених України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Делестьянова Олена Валентинівна, 1969 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Дяченко Павло Іванович, 1978 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Жолобова Інна Олександрівна, 1979 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Коваленко Олексій Русланович, 1984 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Настасієнко Олена Сергіївна, 1981 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СОЦІАЛІСТИЧНА ПАРТІЯ ОЛЕКСАНДРА МОРОЗА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Несен Олександр Олександрович, 1993 року народження – від місцевої організації Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Нікета Юлія Петрівна, 1961 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ МІСЦЕВИХ ГРОМАД" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Пузир Тетяна Володимирівна, 1982 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Рибальченко Анна Станіславівна, 1984 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Ситнік Олександр Юрійович, 1990 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ТВОГО МІСТА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Стрижак Вячеслав Вячеславович, 1989 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Партія Ігоря Колихаєва "НАМ ТУТ ЖИТИ!" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Фросіняк Віталій Вікторович, 1978 року народження – від місцевої організації Ліберальної партії України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Голованівська районна територіальна виборча комісія

Голова комісії – Лівітчук Віра Володимирівна, 1954 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Давидяк Павло Олександрович, 1979 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Рибак Валерій Вікторович, 1991 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії: Войченко Андрій Григорович, 1986 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Войченко Володимир Григорович, 1979 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Войченко Інна Володимирівна, 1991 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Вузленко Тетяна Вікторівна, 1980 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Партія Ігоря Колихаєва "НАМ ТУТ ЖИТИ!" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Гоцуленко Олександр Олександрович, 1992 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Інтернет партія України" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Добрянська Оксана Анатоліївна, 1972 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Кісельова Людмила Степанівна, 1955 року народження – від місцевої організації Української партії "Зелена планета" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Кулик Людмила Леонідівна, 1969 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Кучмій Тетяна Федорівна, 1984 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Кушнела Анастасія Володимирівна, 1994 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Лівітчук Алла Сергіївна, 1989 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Мельник Кирило Володимирович, 1987 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ПРОГРЕСУ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Монжос Наталія Петрівна, 1983 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Паламарчук Анастасія Сергіївна, 1999 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Чорна Любов Михайлівна, 1964 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Радикальна Партія Олега Ляшка" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Кропивницька районна територіальна виборча комісія

Голова комісії – Смутко Андрій Павлович, 1964 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Крищик Олена Анатоліївна, 1965 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Дзюба Ірина Володимирівна, 1972 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Барабаш Олександр Валерійович, 1976 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Бегар Олександр Михайлович, 1974 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Гарба Микола Миколайович, 1951 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Драченко Віктор Олександрович, 1990 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Зелені" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Єременко Лариса Вікторівна, 1968 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Журавель Дмитро Миколайович, 1966 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШ ДІМ – ОДЕСА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Карабут Артем Анатолійович, 1989 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Медведенко Любов Леонідівна, 1965 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Мироненко Катерина Михайлівна, 1989 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Мороз Надія Петрівна, 1959 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Романюк Надія Андріївна, 1968 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НОВА ПОЛІТИКА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Ростенко Анатолій Володимирович, 1957 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПРОПОЗИЦІЯ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Тесленко Альона Олексіївна, 1980 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СОЦІАЛІСТИ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Тимошенко Наталія Павлівна, 1975 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Сам за себе" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Хмуріна Ірина Василівна, 1976 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Новоукраїнська районна територіальна виборча комісія

Голова комісії – Пахомова Валентина Іванівна, 1955 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Таровик Лариса Миколаївна, 1977 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Ручка Валентина Павлівна, 1951 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Вишневецький Леонід Ісаакович, 1951 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Вірич Тетяна Борисівна, 1956 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Гордієнко Ганна Петрівна, 1952 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Дейнега Валентина Михайлівна, 1949 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НАРОД" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Довгаль Ольга Володимирівна, 1986 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Час змін" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Дробот Ніна Іванівна, 1941 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ РОЗВИТКУ ГРОМАД" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Зайцев Андрій Михайлович, 1985 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЩАСЛИВА УКРАЇНА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Котлова Наталія Анатоліївна, 1954 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Маслянка Людмила Олександрівна, 1989 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАТРІОТИ ВОЛИНІ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Непотенко Сергій Станіславович, 1981 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ПРОГРЕСУ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Савенко Інна Олександрівна, 1978 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Сізов Олег Олександрович, 1969 року народження – від місцевої організації Політичної партії "ДОВІРЯЙ ДІЛАМ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Талашкевич Людмила Валентинівна, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Таровик Ольга Іванівна, 1974 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Щербак Юлія Геннадіївна, 1994 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Олександрійська районна територіальна виборча комісія

Голова комісії – Лазаренко Ніна Михайлівна, 1960 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Власова Зоя Володимирівна, 1957 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Куруп Анатолій Дмитрович, 1960 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Буріко Тетяна Іванівна, 1964 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Грінченко Вікторія Віталіївна, 1977 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Дуденко Оксана Вікторівна, 1976 року народження – від місцевої організації Політичної партії "ВЕЛИКА КРАЇНА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Завітренко Тамара Леонідівна, 1954 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ТВОГО МІСТА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Збірник Ольга Харитонівна, 1951 року народження – від місцевої організації Політичної партії "ДОВІРЯЙ ДІЛАМ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Іванець Вікторія Миколаївна, 1995 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Партія Ігоря Колихаєва "НАМ ТУТ ЖИТИ!" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Калініна Тетяна Михайлівна, 1970 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Капелюшина Тамара Андріївна, 1959 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Кодак Вікторія Юріївна, 1985 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Лінок Валерій Євгенійович, 1989 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Москаленко Іван Олександрович, 1994 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Час змін" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Нечипоренко Наталія Олексіївна, 1968 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Печена Лідія Василівна, 1974 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Святець Олена Миколаївна, 1971 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Шашнік Тамара Миколаївна, 1950 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СОЦІАЛІСТИЧНА ПАРТІЯ ОЛЕКСАНДРА МОРОЗА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Благовіщенська міська територіальна виборча комісія

Голова комісії – Бунчак Наталія Віталіївна, 1962 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Борщ Тамара Василівна, 1953 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Ясінська Світлана Михайлівна, 1978 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Борщ Наталія Сергіївна, 1979 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Верба Людмила Миколаївна, 1980 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАТРІОТИ ВОЛИНІ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Галицька Ольга Володимирівна, 1981 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Заїка Зінаїда Тарасівна, 1958 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ЄДИНА РОДИНА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Коломієць Сергій Олексійович, 1976 року народження – від місцевої організації Селянської партії України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Колос Тетяна Анатоліївна, 1975 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Лук’янець Тетяна Олександрівна, 2001 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Перемога Пальчевського" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Озеранська Раїса Семенівна, 1973 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Романцова Оксана Володимирівна, 1966 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Сіренко Алла Володимирівна, 1958 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НОВА ПОЛІТИКА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Торундяк Олександр Петрович, 1979 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА ОДЕЩИНУ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Халявка Володимир Олександрович, 1961 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Шалінський Юрій Петрович, 1962 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Шустовська Леся Володимирівна, 1980 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Шутко Тетяна Василівна, 1971 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Сам за себе" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Бобринецька міська територіальна виборча комісія

Голова комісії – Отян Людмила Антонівна, 1949 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Яриш Дмитро Валерійович, 1988 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Сам за себе" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Ященко Валентина Петрівна, 1954 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Бондаревська Ольга Василівна, 1950 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Войтович Тетяна Валентинівна, 1957 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НОВА ПОЛІТИКА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Загоруйко Тетяна Іванівна, 1964 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Максименко Геннадій Анатолійович, 1963 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ШАРІЯ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Могілевец Анна Володимирівна, 1983 року народження – від місцевої організації Селянської партії України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Одінцова Наталія Григорівна, 1966 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Пигина Наталія Василівна, 1968 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Попович Анастасія Василівна, 1990 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Процик Лариса Олександрівна, 1971 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Рибак Лариса Іванівна, 1976 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Різанова Олена Леонідівна, 1966 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Розсолова Ольга Леонідівна, 1957 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Стецько Анна Павлівна, 1988 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Перемога Пальчевського" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Штефан Олена Миколаївна, 1949 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Яриш Ярослав Валерійович, 1989 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАТРІОТИ ВОЛИНІ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Гайворонська міська територіальна виборча комісія

Голова комісії – Гончар Людмила Михайлівна, 1956 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Шаргородська Наталя Анатоліївна, 1978 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ЄДИНА РОДИНА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Сологуб Поліна Борисівна, 1948 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Баласян Михайло Григорович, 1994 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Бобко Ольга Олександрівна, 1996 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Бондюк Дмитро Сергійович, 2002 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Грабова Надія Віталіївна, 1991 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Камінська Інна Михайлівна, 1983 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Кривоногова Ірина Володимирівна, 1980 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НОВА ПОЛІТИКА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Невідома Світлана Володимирівна, 1961 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Паламарчук Валерій Миколайович, 1970 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ШАРІЯ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Свербиус Неля Вікторівна, 1946 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Сучкова Раїса Іванівна, 1949 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Ткаченко Анастасія Іванівна, 1946 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Тодоренко Андрій Володимирович, 1984 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА ОДЕЩИНУ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Федоришин Олександр Іванович, 1960 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Шаргородський Євген Олександрович, 1996 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Сам за себе" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Шерстньова Алла Семенівна, 1954 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Долинська міська територіальна виборча комісі

Голова комісії – Горділо Валентина Іванівна, 1965 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Савран Лідія Іванівна, 1954 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Питлюк Валентина Петрівна, 1954 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Дромашко Наталія Миколаївна, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Іванишина Оксана Віталіївна, 1982 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Кириченко-Черняєва Людмила Володимирівна, 1978 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Козляковський Геннадій Тимофійович, 1964 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Кривонос Олена Миколаївна, 1954 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Левченко Ольга Анатоліївна, 1952 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Мазур Ірина Анатоліївна, 1966 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Орішко Людмила Володимирівна, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Паламарчук Віталій Михайлович, 1981 року народження – від місцевої організації Селянської партії України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Пизаков Олександр Юрійович, 1971 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ШАРІЯ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Побережець Наталія Миколаївна, 1979 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Сліпченко Валерій Віталійович, 1964 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Сліпченко Наталія Юліївна, 1965 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА ОДЕЩИНУ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Сопронюк Роман Вікторович, 1995 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Сорока Тетяна Володимирівна, 1988 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Знам’янська міська територіальна виборча комісія

Голова комісії – Недбайло Олена Андріївна, 1955 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Борозна Олена Геннадіївна, 1961 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Лазаренко Ольга Анатоліївна, 1966 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Алєксєєва Наталія Олександрівна, 1971 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Бевзицька Антоніна Миколаївна, 1960 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Бєлугіна Юлія Володимирівна, 1976 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Іваненко Євгенія Русланівна, 1996 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Камінський Володимир Миколайович, 1973 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Карлюга Віра Олексіївна, 1960 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАТРІОТИ ВОЛИНІ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Кліменко Світлана Василівна, 1970 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Копил Юрій Валерійович, 1972 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ШАРІЯ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Кравченко Леся Василівна, 1980 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Кудлай Ольга Володимирівна, 1958 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Лапіна Наталія Іванівна, 1958 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Сатир Анатолій Володимирович, 1975 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Сам за себе" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Сергієнко Сергій Анатолійович, 1959 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Тимофеєва Анжеліка Леонідівна, 2000 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Громадянський рух "Спільна Справа" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Фалько Ангеліна Леонідівна, 1969 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Кропивницька міська територіальна виборча комісія

Голова комісії – Буземська Тетяна Сергіївна, 1986 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Юдіна Тетяна Віталіївна, 1985 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Самосьєв Олександр Сергійович, 1985 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Єжова Світлана Михайлівна, 1963 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ МІСЦЕВИХ ГРОМАД" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Колеснік Олександр Олександрович, 2000 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Колодєєв Віталій Миколайович, 1987 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Мицюк Михайло Петрович, 1990 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Набойченко Максим Миколайович, 1990 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Палій Микола Борисович, 1952 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Петрова Наталя Сергіївна, 1960 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Рева Людмила Василівна, 1957 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Романенко Вікторія Семенівна, 1980 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Саган Ірина Віталіївна, 1981 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Тонкевич Андрій Георгійович, 1984 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СТУДЕНТСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Цехмістер Євгеній Володимирович, 1986 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Чипиленко Наталія Валеріївна, 1977 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЛОК МІХЕІЛА СААКАШВІЛІ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Чубченко Петро Іванович, 1950 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Янішевський Веніамін Михайлович, 1939 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Маловисківська міська територіальна виборча комісія

Голова комісії – Лановенко Тетяна Михайлівна, 1948 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Михайленко Тетяна Олексіївна, 1968 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Коржевська Світлана Федорівна, 1972 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Беспалова Віра Петрівна, 1950 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА ОДЕЩИНУ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Болгаренко Тетяна Миколаївна, 1958 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Демчак Василь Микитович, 1949 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Кириленко Наталія Іванівна, 1958 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Коваленко Марина Петрівна, 1984 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Леонова Тамара Василівна, 1958 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НОВА ПОЛІТИКА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Лопатенко Світлана Миколаївна, 1963 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Маліна Наталя Іванівна, 1982 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Сам за себе" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Можарова Марія Павлівна, 1987 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ШАРІЯ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Романенко Олена Вікторівна, 1979 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Таран Світлана Станіславівна, 1977 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Татарінова Ірина Іванівна, 1975 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Перемога Пальчевського" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Чичуліна Галина Іванівна, 1970 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Чуйко Ніна Іллівна, 1957 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Шевченко Олена Григорівна, 1982 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАТРІОТИ ВОЛИНІ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Новомиргородська міська територіальна виборча комісія

Голова комісії – Мокрицька Лариса Василівна, 1984 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ЄДИНА РОДИНА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Богданюк Галина Володимирівна, 1961 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Білопольська Людмила Григорівна, 1971 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Безпала Наталія Павлівна, 1977 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Давиденко Світлана Миколаївна, 1960 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Іванова Тетяна Костянтинівна, 1946 року народження – від місцевої організації Селянської партії України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Ілюшина Наталія Вікторівна, 1992 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НОВА ПОЛІТИКА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Комінярська Олена Ярославівна, 1981 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу)

Кучеренко Віталій Юрійович, 1983 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу)

Маслов Іван Володимирович, 1990 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Погорілий Олександр Васильович, 1956 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Польовий Андрій Володимирович, 1981 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Приз Володимир Петрович, 1964 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Приз Ірина В’ячеславівна, 1966 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Сам за себе" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Рибалко Оксана Вікторівна, 1977 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Стоянова Олена Олександрівна, 1968 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Фоміних Тетяна Іванівна, 1977 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Яцина Наталія Володимирівна, 1991 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).

Новоукраїнська міська територіальна виборча комісія

Голова комісії – Рева Лілія Миколаївна, 1983 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Левченко Раїса Сергіївна, 1984 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Дегорян Тетяна Іванівна, 1960 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Алєксєєнко Ольга Іванівна, 1951 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Діордіяшенко Марина Валеріївна, 1991 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Кабаш Ольга Михайлівна, 1960 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Карпінська Ірина Михайлівна, 1979 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Краснова Людмила Леонідівна, 1966 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Леляк Ольга Валеріївна, 1975 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Літвін Дарія Артурівна, 2001 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Малінович Максим Геннадійович, 1992 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Петренко Любов Леонідівна, 1963 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАТРІОТИ ВОЛИНІ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Поклад Світлана Антонівна, 1969 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ШАРІЯ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Польова Маріанна Едуардівна, 1978 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Рубан Любов Савівна, 1951 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Тивонюк Наталія Миколаївна, 1961 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Сам за себе" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Чернецький Олег Олексійович, 1971 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу)

Яворська Міра Іванівна, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Олександрійська міська територіальна виборча комісія

Голова комісії – Вечірко Валентина Анатоліївна, 1962 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Радченко Юлія Сергіївна, 1988 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Піта Сергій Іванович, 1986 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Верезуб Олена Іванівна, 1969 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу

Давидова Валентина Борисівна, 1958 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Громадянський рух "Спільна Справа" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Забудська Світлана Анатоліївна, 1979 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШ ДІМ – ОДЕСА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Залуженко Анастасія Віталіївна, 1999 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Час змін" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Івань Олександр Вікторович, 1974 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Кабаченко Олександр Володимирович, 1954 року народження – від місцевої організації Партії Пенсіонерів України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Коновалов Олександр Володимирович, 1985 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Криган Марта Юріївна, 1986 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Мусійчук Олександр Сергійович, 1995 року народження – від місцевої організації Української партії "Зелена планета" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Проквас Віталій Миколайович, 1961 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Саматіс Надія Андріївна, 1963 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Царевська Олена Юріївна, 1998 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Цісаренко Олександр Миколайович, 1973 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Шамрай Ірина Володимирівна, 1995 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НОВА ПОЛІТИКА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Шевченко Юлія Вікторівна, 1988 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).

Помічнянська міська територіальна виборча комісія

Голова комісії – Попадін Людмила Вікторівна, 1958 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Тертична Галина Вікторівна, 1950 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Кириченко Олена Миколаївна, 1975 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Алтаяков Володимир Олександрович, 1987 року народження – від місцевої організації Селянської партії України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Ганджа Валентина Олександрівна, 1955 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Гемза Ганна Миколаївна, 1982 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Єріненко Сергій Володимирович, 1972 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Загребельна Світлана Юріївна, 1999 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Перемога Пальчевського" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Ільчук Людмила Іванівна, 1956 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Красовська Надія Олександрівна, 1971 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Кульбіцький Павло Богданович, 1980 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Логачова Олена Володимирівна, 1982 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Манженко Віра Дмитрівна, 1959 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Новікова Лілія Станіславівна, 1950 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Осауляк Тетяна Миколаївна, 1973 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Паладіна Любов Василівна, 1955 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Сандовська Світлана Олександрівна, 1981 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ЄДИНА РОДИНА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Шарова Вікторія Василівна, 1995 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НОВА ПОЛІТИКА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Світловодська міська територіальна виборча комісія

Голова комісії – Гайдук Сергій Григорович, 1977 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Позиненко Валентина Семенівна, 1957 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Єнчева Людмила Аркадіївна, 1950 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Бурлакова Раїса Дмитрівна, 1958 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Гетьман Василь Михайлович, 1965 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Дяченко Алла Валентинівна, 1963 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Кєрімов Данііл Мелікович, 1996 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Кухарева Світлана Павлівна, 1987 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Максаков Костянтин Костянтинович, 1988 року народження – від місцевої організації Селянської партії України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Місечко Тетяна Вікторівна, 1970 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Громадянський рух "Спільна Справа" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Новак Юрій Петрович, 1986 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Осіпчук Любов Дмитрівна, 1954 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Рибін Максим Васильович, 1993 року народження – від місцевої організації Політичної партії "ДОВІРЯЙ ДІЛАМ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Сергєєва Аделіна Віталіївна, 1976 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Сіротіна Юлія Михайлівна, 1972 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Смолій Юлія Миколаївна, 1972 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Татаренко Людмила Володимирівна, 1968 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЛІБЕРТАРІАНСЬКА ПАРТІЯ 5.10" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Янішевський Владислав Віталійович, 1995 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НОВА ПОЛІТИКА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди