В Іраку заблокували Telegram. У чому причина

В Іраку заблокували Telegram. У чому причина

В Іраку заблокували Telegram
Telegram. Ілюстративне фото: Getty Images

Міністерство зв’язку Іраку заблокувало додаток Telegram з міркувань національної безпеки та з метою збереження цілісності особистих даних користувачів.

Про це йдеться у заяві відомства, яка опублікована у Facebook.

Telegram масово використовується в Іраку для обміну повідомленнями, а також як джерело новин і для обміну вмістом. Деякі канали додатка містять велику кількість персональних даних, включаючи імена, адреси та родинні зв’язки іракців.

У заяві міністерства сказано, що воно попросило додаток закрити "платформи, через які йде витік даних офіційних державних установ і особистих даних громадян, але компанія не відповіла і не реагувала на жоден із цих запитів".

"Міністерство зв'язку підтверджує свою повагу до прав громадян на свободу вираження поглядів і спілкування без шкоди для безпеки держави та її інституцій", — йдеться у повідомленні.

3 серпня суд у Москві вперше оштрафував компанію Apple за те, що вона не видалила в подкасті контент, пов’язаний з війною РФ в Україні. У Росії його розцінили як “недостовірну інформацію” про так звану “спецоперацію в Україні”. Apple визнали винною за частиною 2 статті 13.41 Кодексу про адміністративні правопорушення.

На початок