Судді одного з райсудів Одеси повідомили про підозру у хабарництві

Судді одного з райсудів Одеси повідомили про підозру у хабарництві

Судді одного з райсудів Одеси повідомили про підозру у хабарництві
Суддя Приморського райсуду Одеси Ілля Лонський. Фото: НАБУ

В Одесі суддю та адвоката одного з райсудів викрили на хабарництві. Вони обіцяли військовослужбовцю повпливати на рішення суду в адміністративних справах.

Про це повідомили в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

За даними слідства, суддя та адвокат обіцяли за винагороду вплинути на рішення суддів в адміністративних справах. Вартість "послуги" становила 2000 доларів США.

У червні 2023 року адвоката викрили на отриманні хабаря, який він заховав в офісному приміщенні, поклавши їх у спальний мішок, повідомили в САП.

На сьогодні дії адвоката та судді кваліфіковані за ознаками злочинів, передбачених ч. 3 ст. 15Замах на вчинення кримінального правопорушення є незакінченим, якщо особа з причин, що не залежали від її волі, не вчинила усіх дій, які вважала необхідними для доведення кримінального правопорушення до кінця., ч. 3 ст. 369Пропозиція чи обіцянка службовій особі надати їй або третій особі неправомірну вигоду, а так само надання такої вигоди за вчинення чи невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує, якщо неправомірна вигода надавалася службовій особі, яка займає відповідальне становище, або вчинені за попередньою змовою групою осіб, ч. 2 ст. 190Шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому КК України. Судді може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі до 8 років з конфіскацією майна.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок