У Кропивницькому попрощалися з чотирма військовими

У Кропивницькому попрощалися з чотирма військовими

У Кропивницькому попрощалися з чотирма військовими
Зліва направо: Олександр Водяницький, Сергій Пасічник, Сергій Ємельянов, Олександр Соклаков. Колаж: Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому попрощалися з чотирма військовими. Олександр Водяницький, Сергій Ємельянов та Олександр Соклаков були учасниками Антитерористичної операції-операції Об’єднаних сил, після повномасштабного вторгнення РФ повернулися до захисту України. Сергій Пасічник на фронт пішов добровольцем у травні 2023 року. Суспільне дізнавалось про їхню службу та обставини загибелі.

Олександр Водяницький

За інформацією керівника пресслужби міської ради Сергія Якуніна, Олександр Водяницький народився 30 жовтня 1985 року у Кропивницькому. Закінчив місцеву школу №34, здобував освіту в декількох навчальних закладах міста, працював на різних підприємствах комірником та оператором.

У листопаді 2013 року він брав участь у київському Євромайдані, який переріс у Революцію Гідності, розповіла начальниця міського управління культури Анна Назарець: "Продовжив свою боротьбу за краще майбутнє у різних бойових підрозділах та мотопіхотній бригаді. З перших днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну Олександр пішов добровільно захищати свою Батьківщину".

За словами Анни Назарець, старший солдат Олександр Водяницький помер 26 липня в лікарні внаслідок отриманих поранень. Йому було 37 років.

Сергій Пасічник

За інформацією керівника пресслужби міської ради, Сергій Пасічник народився 19 березня 1985 року в Кропивницькому. Закінчив місцеву школу №2. Працював на будівельних підприємствах міста. Строкову службу проходив в лавах воєнного-морського флоту. 29 червня 2023 року його мобілізували у підрозділ морської піхоти.

На фронт пішов добровольцем цьогоріч у травні. Загинув матрос 26 липня внаслідок артилерійського обстрілу біля селища Урожайне Донецької області у віці 38 років, розповіла сестра військового Оксана Гудзь.

Сергій Ємельянов

За інформацією Сергія Якуніна, Сергій Ємельянов народився 5 жовтня 1970 року у селі Клинці на Кіровоградщині. Закінчив тамтешню школу та професійного училища №8 в обласному центрі, де отримав кваліфікацію газозварника-слюсаря-сантехніка. Після строкової служби працював у кропивницькій житлово-експлуатаційній конторі №2, місцевому приватному підприємстві та обласному онкодиспансері.

Чоловік добровільно захищав Україну з 2014 року, розповіла родичка бійця Катерина Метриченко: "Мав поранення (мав контузію, був прооперований в Одесі 2015 року – ред.). Та коли почалася повномасштабна війна, з перших днів пішов знову".

За її словами, 52-річний старший сержант, командир відділення засобів радіозв’язку помер під час служби 28 липня в місті Умань Черкаської області.

Олександр Соклаков

За інформацією керівника пресслужби міської ради, Олександр Соклаков народився 25 травня 1989 року в Кропивницькому. Закінчив місцеві школу № 13 та вище професійне училище №4.

Начальниця міського управління культури розповіла, що після закінчення училища проходив строкову службу, після – продовжив служити за контрактом в третьому полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго: "З 2016 до 2019 року служив у третьому полку спецпризначення (після закінчення контракту працював в кропивницькій науково-виробничій фірмі – ред.). А 1 липня 2023 року його мобілізували, служив на посаді кулеметника відділення морської піхоти взводу морської піхоти".

За словами Анни Назарець, 34-річний матрос Олександр Соклаков загинув 25 липня біля села Старомайорське Донецької області.

Поховали військових на Алеї слави Далекосхідного кладовища.

На початок