Як дбати про інтимне життя під час війни, чим допоможе сексшоп — поради сексопатолога

Як дбати про інтимне життя під час війни, чим допоможе сексшоп — поради сексопатолога

Як дбати про інтимне життя під час війни, чим допоможе сексшоп — поради сексопатолога
Фото Ілюстративне Суспільне Хмельницький

Порушення сексуального ритму в партнерів негативно впливає як на фізичний, так і психологічний стан, каже хмельницький сексопатолог Олександр Янцаловський. Через відсутність інтимного життя у людей можуть виникнути неприємні відчуття дратівливості та тривожності. Тож, за словами сексопатолога, шукати вирішення можна у магазині для дорослих.

Війна роз'єднала багато родин: хтось виїхав за кордон, хтось пішов на фронт. У цьому випадку складно зберігати інтимні відносини партнерам. За словами хмельницького сексопатолога Олександра Янцаловського, порушення інтимного життя впливає на психічне здоров`я.

"Людству віддавна відомі сурогатні, тобто замісні методи сексуального задоволення, адже воно прямо впливає на фізичне та психологічне здоров'я, тому актуальність магазинів інтимних іграшок сьогодні очевидна і в багатьох випадках допомагає зберегти сім'ю від руйнування", — розповідає Олександр Яцаловський.

Іграшки для дорослих спроможні допомогти у боротьбі зі стресом, що вкрай актуально під час війни.

"Сексуальне задоволення — один із засобів, оскільки оргазм супроводжується виділенням у кров ендорфінів, а вони дають людині відчуття задоволення і розслаблення, знижуючи в такий спосіб рівень стресу", — пояснює сексопатолог.

У Хмельницькому є декілька сексшопів. Власник одного з них — Олексій, в цьому бізнесі понад 13 років. Чоловік розповідає, що в перші місяці повномасштабного вторгнення Росії в Україну клієнтів майже не було.

"Люди були розгублені й не шукали дані товари. Потім поступово почали приходити в магазин хмельничани й переселенці. Були випадки, коли заходили іноземці — це волонтери, інструктори з багатьох країн", — розповідає Олексій.

За словами власника сексшопу, в людей поступово змінюється ставлення до магазинів для дорослих.

"Це пов'язано, на мою думку, з соцмережами, блогерами й інтернетом. Люди зараз мають, звідки безконтактно черпати інформацію, про яку раніше взнати в сексшопах вони соромились", — каже власник сексшопу.

За його словами, такі магазини потрібні для різноманітності інтимних відносин в родині. Коли чоловік та дружина в шлюбі багато років, за допомогою товарів з магазину для дорослих у своє інтимне життя вони вносять нову іскорку.

Сексопатолог Олександр Янцаловський додає: порушення сексуального ритму для людей є негативним чинником. Це може викликати дратівливість, тривожність та інші неприємні стани. Тож жінкам та чоловікам радить з увагою поставитися до інтимного життя.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок