На столичному проспекті Івасюка обмежили рух транспорту через ремонт дороги

На столичному проспекті Івасюка обмежили рух транспорту через ремонт дороги

Ремонт дороги: у Києві обмежили рух транспорту на проспекті В. Івасюка
Знак "Дорожні роботи" (ілюстративне). Фото: "Київводоканал"/Facebook

У столиці триває капітальний ремонт проспекту Володимира Івасюка. Нині дорожники почали роботи на ділянці від вул. Приозерної до вул. Набережно-Рибальської. Рух транспорту на цьому відрізку шляху частково обмежений.

Про це повідомляє столична міськдержадміністрація із посиланням на комунальну корпорацію "Київавтодор".

Також перекрили з’їзд із проспекту Степана Бандери на проспект Володимира Івасюка в напрямку Подолу. Ремонтні роботи на з’їзді триватимуть до 15 серпня.

Далі дорожники облаштовуватимуть нове покриття у напрямку вул. Олександра Архипенка. На цій ділянці автомагістралі роботи виконуватимуть до 28 серпня.

Що відомо про ремонт доріг у Києві

У столиці на проспекті Воскресенському, на частині вулиці Ентузіастів, на вулиці Щербаківського обмежать рух транспорту до 30 вересня.

Із 13 червня розпочалася реконструкція Дегтярівського шляхопроводу. Орієнтовно роботи триватимуть до 30 листопада.

На вулиці Щусєва в Шевченківському районі дорожники облаштували смугу для громадського транспорту. Її протяжність 2,4 км в обох напрямках. Смуга дасть змогу громадському транспорту уникати заторів та пришвидшить рух автобусів і тролейбусів.

У тунелі на Севастопольській площі з 27 липня до 27 серпня частково обмежать рух транспорту – дорожники ремонтуватимуть асфальтове покриття.

На початок