”Інгулець” втратив перемогу на останніх хвилинах, проте зберіг лідерство в Першій лізі

Футбольних клуб ”Інгулець” з Петрового Кіровоградської області зіграв внічию 1:1 з командою ”Рух” зі Львова у передостанньому турі чемпіонату України з футболу сезону 2019-2020 років серед команд Першої ліги. Центральна гра 29-го туру відбулась на домашньому стадіоні ”Інгульця”.

Рахунок лишався нульовим до 84-ї хвилини, коли півзахисник львівської команди Мар’ян Мисик забив м’яч у власні ворота. 1:0 на користь ”Інгульця”.

У компенсований арбітринею Катериною Монзуль час ”Рух” заробив пенальті. Правила порушив захисник ”Інгульця” Андрій Семенко. 11-метровий удар реалізував Юрій Климчук. Нічия 1:1.

На восьмій компенсованій хвилині господарі поля лишились вдесятьох. Пряму червону картку за грубу гру отримав Ілля Коваленко.

Нічия дозволила команді з Петрового залишитись на першій сходинці турнірної таблиці Першої ліги. ”Інулець” має однакову кількість очок (59 – ред.) із закарпатським ”Минаєм”, проте має кращу різницю забитих і пропущених м’ячів. ”Рух” – четвертий (55 очок – ред.) і має гру в запасі.

В останньому турі чемпіонату “Інулець” зіграє на виїзді з командою ”Балкани” з Одеської області. Гра відбудеться 11 серпня 2020 року.