"Очевидно, що наступні дні будуть більш напруженими", — керівниця пресцентру Півдня

"Очевидно, що наступні дні будуть більш напруженими", — керівниця пресцентру Півдня

Південним регіонам України дали "паузу" від масованих нічних атак. Кількість артилерійських обстрілів за минулу добу 25 липня 2023 року значно знизилась, у порівнянні з минулим тижнем. Армія РФ відновлює потенціал для майбутніх атак.

Про це в ефірі загальнонаціонального марафону "Єдині новини" на Суспільному повідомила керівниця координаційного пресцентру Сил охорони та оборони Півдня Наталя Гуменюк.

За словами керівниці пресцентру, кількість артилерійських обстрілів Південних регіонів значно знизилась у порівнянні з минулим тижнем (17 липня по 23 липня — ред.) понад 90, а за минулу добу (25 липня — ред.) їх було 46. Втім ракетний і дроновий терор російські війська не припиняють.

"По-перше, це його очевидна перевага в повітрі в засобах нанесення ураження. По-друге, не маючи успіху на полі бою, йому потрібно щось "продавати" своєму народу, який дуже уважно стежить за ходом так званої "СВО" на своїх каналах", — говорить Наталя Гуменюк.

За словами Наталі Гуменюк, Півдню України дали "паузу" від обстрілів. Окрім того, погода змусила російські війська завести ракетоносії в Чорному морі до центрів базування.

"Це друга така, більш-менш спокійна ніч на Півдні. Очевидно, що наступні дні будуть більш напруженими. Тому ми відстежуємо ситуацію. Ретельно контролюємо активність авіації і пересування ракетоносіїв морського базування", — додає керівниця пресцентру Сил оборони Півдня.

"Пауза", яка надається ворогом, буде використана, щоб посилити захист об'єктів, які російські війська збиратимуться атакувати, каже Наталя Гуменюк.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок