Операція "Акциз": тернопільські правоохоронці вилучили понад 17 тисяч літрів алкоголю

Операція "Акциз": тернопільські правоохоронці вилучили понад 17 тисяч літрів алкоголю

Операція "Акциз": тернопільські правоохоронці вилучили понад 17 тисяч літрів алкоголю
Суспільне

Понад 17 тисяч літрів алкоголю, 109 кілограмів тютюну та 20 тисяч електронних сигарет вилучили правоохоронці Тернопільщини під час операції "Акциз". Вона тривала два місяці. Про це під час брифінгу повідомив виконувач обов'язків начальника обласного управління Нацполіції Сергій Зюбаненко.

Він розповів про один з випадків незаконного виготовлення та розповсюдження етилового спирту.

Сергій Зюбаненко, виконувач обов'язків начальника обласного управління Національної поліції
Сергій Зюбаненко, виконувач обов'язків начальника обласного управління Нацполіції. Суспільне Тернопіль

"22 липня працівники карного розшуку слідчого управління за процесуальним керівництвом обласної прокуратури задокументували й затримали учасників злочинної групи в кількості десять осіб. Вони займалися на території Тернопільської та інших областей цим видом злочину, підробкою спирту етилового. Проведеними експертизами довели, що цей продукт неякісний і не відповідає всім стандартам".

Сергій Зюбаненко розповів про схему, за якою діяли підозрювані.

Під час брифінгу Сергія Зюбаненка
Під час брифінгу. Суспільне Тернопіль

"В одній з областей України був сайт, на який приймали замовлення. З інших областей безпосередньо надходив спирт, який тут фасували. Тоді через поштові відділення, через точки роздрібної торгівлі алкоголь потрапляв до громадян. За тиждень майже 20 тисяч літрів. Це значні об'єми. При затриманні цих громадян вилучили понад 10 тисяч літрів, коли безпосередньо фасували цю продукцію. Вилучили також транспортні засоби, багато грошей. Деяким учасникам цієї групи вже повідомили про підозру. Один з організаторів цієї схеми пов'язаний з медициною. Зараз встановлюють причетність інших осіб. Їх буде не десять, а набагато більше. Працюємо над тим, щоб оголосити підозру іншим учасникам цієї злочинної організації".

На початок