Ведмеді, яких вивезли із Херсонського зоокутка, проходять реабілітацію на Галичині

Ведмеді, яких вивезли із Херсонського зоокутка, проходять реабілітацію на Галичині

Ведмеді, яких вивезли із Херсонського зоокутка, проходять реабілітацію на Галичині
Галичина. Ведмідь Мур, якого у 2017 році вивезли з Херсонського зоокутка, Фото: Міністерство захисту довкілля і охорони ресурсів України/Facebook

У ведмедів, яких у 2017 році вивезли з Херсонського зоокутка є успіхи — вони почали впадати у зимову сплячку. Про це у Facebook повідомило Міністерство захисту довкілля і природних ресурсів України.

За інформацією Мінзахисту довкілля, ведмедя Мура разом з мамою Діною, сестрою Марічкою та ровесницею Надійкою перевезли до Центру реабілітації диких тварин Галицького національного природного парку з Херсонського зоокутка.

Ведмеді, яких вивезли із Херсонського зоокутка проходять реабілітацію на Галичині
Галичина. Ведмідь Мур з Херсонського зоокутка Фото: Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

"До цього їх тримали у маленькій арматурній клітці. Тепер працівники реабілітаційного центру піклуються про ведмедів, які вже не можуть жити в умовах дикої природи", — йдеться у повідомленні.

У березні 2023 року стало відомо, що російські окупанти фактично взяли під контроль біосферний заповідник імені Ф.Е. Фальц-Фейна Національної академії аграрних наук України "Асканія-Нова".

В UA Animals вважають, тварини, яких із зоопарку на Херсонщині вивезли російські окупанти, повернуться в Україну, однак окупація становить для заповідників і зоопарків велику загрозу.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок