На автодорозі "Львів-Радехів-Луцьк" відновили рух мостом

На автодорозі "Львів-Радехів-Луцьк" відновили рух мостом

На автодорозі "Львів-Радехів-Луцьк" відновили рух мостом
Фото: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області

Сьогодні, 18 липня, на автодорозі "Львів-Радехів-Луцьк" відновили рух мостом у селі Гайок. Про це повідомили на Facebook-сторінці Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області.

Рух мостом перекрили тимчасово з 17 липня.

"Станом на 7 годину ранку відновили рух мостом через Західний Буг на дорозі Н-17 Львів - Радехів - Луцьк. Там проводили роботи з влаштування верхнього шару асфальтобетону", — розповів речник Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області Іван Бондар.

За його словами, відтепер ця ділянка дороги доступна для проїзду різних типів транспорту. Зокрема мостом зможе проїжджати вантажний транспорт з високим коефіцієнтом вантажності.

Що відомо про обвалення мосту у селі Гайок

  • Ввечері, 3 травня 2021 року, на Львівщині обвалився міст через річку Західний Буг. Це частина догори Львів – Луцьк. Внаслідок обвалу мосту ніхто не травмувався.
  • 7 травня Служба автомобільних доріг затвердила схеми об'їзду моста на дорозі "Львів-Луцьк".
  • Головною причиною обвалу мосту називали те, що попри заборону, ним їздили вантажні автомобілі. Міст перебував у аварійному стані і його планували ремонтувати.
  • В середині серпня на дорозі Львів-Луцьк поблизу села Гайок збудувати тимчасовий міст. По ньому могли їздити легкові авто, автобуси та невеликі вантажівки.
  • Новий міст планували відкрити у 2022 році, проте через війну будівництво не завершили.
  • Відновили реконструкцію моста у квітні 2023 року.
  • У червні 2023 року міст добудували. 28 червня 2023 року рух транспорту через міст відновили.

На початок