“Кардинал-Рівне” у Львові зіграв з “Соколом” з Хмельницького

“Кардинал-Рівне” у Львові зіграв з “Соколом” з Хмельницького сайт СК "Енергія"

Футзальна команда “Кардинал-Рівне”, готуючись до нового сезону в Екстралізі, 4 серпня провела товариський матч з хмельницьким “Соколом”. Гра відбулася у Львові і завершилася унічию. 5 серпня ці команди розпочнуть боротьбу за "Кубок Львівщини".

Рахунок у матчі на 5-й хвилині відкрили гравці з Хмельницького. Але на 9-й хвилині новачок рівнян В’ячеслав Кожемяка забив у відповідь. Більше голів вболівальники не побачили – 1:1.

Наставник рівнян Ігор Москвичов у звітній грі зміг перевірити усіх гравців, які нині готуються до сезону разом з “Кардиналом”, у тому числі представників команди U-17. Так, зі старту у воротах з’явився юний голкіпер Дмитро Дяченко.

Водночас після семирічної перерви знову одягнув футболку “Кардинала” 38-річний колишній його капітан Олександр Бондар, який повернувся після виступів у Польщі. Контракту з клубом він ще не підписав, втім, як розповів Суспільному, нині триває узгодження нюансів.

Товариська гра

"Кардинал-Рівне" (Рівне) - "Сокіл" (Хмельницький) - 1:1 (1:1)

Голи: Кожем'яка (9) — Подлюк (5).

"Кардинал-Рівне": Дяченко — Мілінький, Шпигар, Лисенко, Кожем'яка, Кравчук, Басич, Кручок, Горпинич, Мануйленко, Концеба, Бондар, Рибіцький, Малиновський, Конько — Морикишка.

"Сокіл": Шевченко — Хамдамов, Бабенко, Подлюк, Бабак, Сахарук, Первеєв, Абзалов, Токар, Гуцуляк, Бондар, Макєєв, Стрельцов, Донець — Чайка.

Попередження: Малиновський (28) — Стрельцов (18).

Перший офіційний матч в рамках “Кубка Львівщини” рівняни проведуть 5 серпня проти львівської “Енергії”. Початок – о 14:00.

Перші ж ігри цього турніру відбулися у вівторок: "Енергія" (Львів) - "Фенікс" (Вінниця) — 1:0, “Продексім” (Херсон) - “ІнБев” (Житомир) – 3:0.

Автор: Сергій Татаренко