На війні загинув житель Херсонської області Дмитро Борисенко

На війні загинув житель Херсонської області Дмитро Борисенко

На війні загинув житель Херсонської області Дмитро Борисенко
Загиблий військовий з Херсонщини Дмитро Борисенко Фото: Павло Боков/Facebook

2 липня 2023 року під час виконання бойового завдання на Південному напрямку загинув житель Херсонської області Дмитро Борисенко. Про це у Facebook повідомив декан Херсонського державного аграрно-економічного університету Павло Бойко.

Молодший сержант Дмитро Борисенко був випускником факультету рибного господарства та природокористування ХДАЕУ.

Після анексії Криму у 2014 році він приєднався до добровольчого батальйону на боці України і брав участь у бойових діях в зоні ООС (АТО) на сході країни. З перших днів повномасштабного вторгнення Росії став на захист України, воював у складі 110-ї окремої бригади ТРО.

"Дмитро був справжнім сином своєї Батьківщини, сміливим та відданим воїном, надійним другом, доброю та чуйною людиною. Висловлюємо співчуття рідним і друзям Героя", йдеться у дописі.

Раніше керівник Бериславської РВА Літвінов повідомив, що під час виконання військового обов’язку на російській війні загинув житель Херсонської області Костянтин Яременко.

11 липня у Херсоні попрощались з двома військовослужбовцями, які загинули в боях за Україну. На Донеччині загинув старший матрос Сергій Самойлов. Життя 33-річного молодшого сержанта Костянтина Кузьміна обірвалося під час виконання бойового завдання у Херсоні.

У бою на Запорізькому напрямку загинув житель Херсонської області Роман Пирог. Він був кулеметником, загинув у бою на Запорізькому напрямку 5 липня 2023 року. За інформацією СВА, він був випускником Каланчацької ЗОШ № 2.

Також на російській війні загинув житель Херсонської області Артем Унгур'ян. Він був сиротою. У 2021 році закінчив навчання у Новокаховському ПТУ, отримав професію — верстатник широкого профілю. Загинув на фронті кілька днів тому — Новокаховське ПТУ №14.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок