У Кропивницькому вступники почали складати творчі конкурси

У Кропивницькому вступники почали складати творчі конкурси

У Кропивницькому вступники почали складати творчі конкурси Суспільне: Кропивницький

Творчі конкурси почали складати вступники в Кропивницькому. У перший день на вступне випробування на мистецькому факультеті педуніверситету прийшли десятеро учасників.

Кропивничанка Єлизавета Марчук прийшла на творчий конкурс з образотворчого мистецтва. "Найбільше боюся не вступити сюди і не продовжувати своє життя в цій сфері".

Завдання конкурсу для всіх учасників однакове – треба написати натюрморт у техніці живопис.

Тетяна Зуєва, учасниця творчого конкурсу з Компаніївки каже, що в художній школі аквареллю малювали не багато. "Планую із цим повязати своє життя, готувалася до цього, я переймаюся".

Малюнок – один з основних критеріїв відбору на навчання – каже завкафедри Тетяна Стрітьєвич. "Творчий конкурс передбачає живописне зображення натюрморту, який розрахований на шість академічних годин, завдання представлені посильні для абітурієнтів, але мають певні критерії, які дають приймальній комісії визначити рівень абітурієнта і їхні художні можливості".

Під час творчого конкурсу учасниці можуть виходити, щоб змінити воду для малюнка. За годину двадцять від початку конкурсу мають одну перерву.

Діана Самонова говорить, найскладніше малювати білу тканину. В акварелі не можна використовувати білу фарбу треба якось іншими кольорами це показати.

Творчі конкурси в педуніверситеті тривають по трьом спеціальностям – каже секретарка приймальної комісії Вікторія Вдовенко. "На мистецький факультет творчий конкурс з образотворчого мистецтва, творчий конкурс із хореографії, а на музичне мистецтво – творчі заліки".

Результати творчого конкурсу з образотворчого мистецтва будуть відомі за три дні.

Що відомо

1 серпня почалась вступна кампанія. Триває реєстрація електронних кабінетів вступників. Вони потрібні для подання документів. З 13 серпня розпочнеться прийом заяв до вищих навчальних закладів.

Читате також

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди