МФК "Миколаїв" зіграв в нічию на виїзді

Чотири голи та одне вилучення. У 28-му турі Першої ліги з футболу Муніципальний футбольний клуб "Миколаїв" зіграв у нічию з "Агробізнесом" з Хмельницької області.

Гості – МФК "Миколаїв", які грали у синій формі, на двадцятій хвилині зустрічі відкрили рахунок у матчі. Передачу з правого флангу у виконанні Євгена Зарічнюка, головою замкнув захисник Владислав Охрончук – 0:1.

На 23-й хвилині господарі зрівняли рахунок у зустрічі. Нападник «Агробізнесу» Богдан Семенець з близької відстані пробив у нижній кут воріт – 1:1.

На 41-й хвилині гравець "корабелів" Богдан Порох пробив над поперечиною після передачі зі стандартного положення Руслана Паламара.

У другому таймі, на 68-й хвилині "корабели" повели у рахунку. Після сольного проходу, нападник Сергій Кравченко віддав точну передачу на Вадима Яворського – 1:2.

На 72-й хвилині капітан "Агробізнесу" Ігор Курило ударом з-за меж штрафного майданчика влучив у штангу воріт миколаївців. За хвилину форвард господарів Сергій Петров ударом з меж штрафного майданчика також влучив у стійку.

На 92-й хвилині зустрічі господарі зрівняли рахунок у матчі. Голкіпер корабелів Амір Агаларов відбив м’яч перед собою, півзахисник "Агробізнесу" Іван Когут добив з близької відстані – 2:2.

На 94-й хвилині гості залишились у меншості. Сергій Кравченко отримав червону картку за розмови від судді Анастасії Романюк.

У підсумку суддя зафіксувала кінцевий рахунок – 2:2 і це вже третій матч поспіль без поразок у "корабелів".

Після 28-ми зіграних матчів, МФК "Миколаїв" посідає 11-те місце з 30-ма очками; "Агробізнес" посідає 3-е місце, маючи у своєму активі 54 очки.

Наступний матч "корабели" зіграють 7 серпня у Миколаєві проти запорізького "Металурга". Початок – о 17.30.