У Києві введений тепловий режим

У Києві введений тепловий режим

У Києві введений тепловий режим
Вантажівки. Фото: Уніан (ілюстративне)

Сьогодні, 17 липня, на території столиці введений тепловий режим. Про це у Telegram повідомила пресслужба патрульної поліції Києва.

Зазначається, що тимчасове обмеження дорожнього руху поширюються на великоваговий транспорт загальною вагою понад 24 тонни й навантаженням на вісь понад 7 тонн та стосуються, як в'їзду в Київ, так і пересування містом.

"Головна мета цих заходів — збереження дорожнього покриття, яке руйнується у наслідок інтенсивного руху великовагового транспорту у спекотну погоду",— йдеться у повідомленні.

У поліції зауважили, що час дії обмеження може змінюватись відповідно до температурного режиму.

Що відомо про рух великогабаритного транспорту у Києві

Із 22 травня цього року заїзд великогабаритного транспорту до Києва під час повітряної тривоги заборонений. Йдеться про вантажний транспорт загальною масою понад 4,5 тонни. Національна гвардія спільно з управліннями патрульної поліції Києва та області забезпечуватиме контроль за зупинкою вантажного транспорту на в'їздах у місто.

У Києві із 5 липня вводиться обмеження руху великовагових транспортних засобів при температурі повітря більше +28ºС. Контролюватиме дотримання цих обмежень Управління патрульної поліції Києва.

16 липня у столиці з 15-ї до 22-ї години на території столиці запроваджували тепловий режим.

На початок