У Києві вводять обмеження руху вантажівок

У Києві вводять обмеження руху вантажівок

У Києві вводять обмеження руху вантажівок
Великогабаритний транспорт Фото: КМДА

У Києві із 5 липня вводиться обмеження руху великовагових транспортних засобів при температурі повітря більше +28ºС. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на Департамент транспортної інфраструктури.

Зазначається, що через перевищення денної температури повітря понад +28°С з 10:00 до 22:00 обмежуватимуть в’їзд та пересування містом великогабаритного автотранспорту вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь понад 7 тонн. Обмеження стосується як вʼїзду в Київ, так і пересування містом.

"Контролюватиме дотримання цих обмежень Управління патрульної поліції у м. Києві. Просимо водіїв поставитися з розумінням до вимушених тимчасових незручностей",— йдеться у повідомленні.

Що відомо про рух великогабаритного транспорту у Києві

Із 22 травня цього року заїзд великогабаритного транспорту до Києва під час повітряної тривоги заборонений. Йдеться про вантажний транспорт загальною масою понад 4,5 тонни. Національна гвардія спільно з управліннями патрульної поліції Києва та області забезпечуватиме контроль за зупинкою вантажного транспорту на в'їздах у місто.

Що відомо про обмеження руху транспорту у Києві

На Кільцевій дорозі у столиці частково обмежать рух транспорту з 3 до 17 липня.

У столиці на проспекті Воскресенському, на частині вулиці Ентузіастів, на вулиці Щербаківського обмежать рух транспорту до 30 вересня.

На вул. Митрополита Липківського триває капітальний ремонт: рух частково обмежили до 15 липня. На першому етапі покриття оновлюють на ділянці від вул. Гетьмана Скоропадського (колишня вул. Льва Толстого) до вул. Г. Кірпи.

Із 13 червня розпочалася реконструкція Дегтярівського шляхопроводу. Орієнтовно роботи триватимуть до 30 листопада.

На вулиці Щусєва в Шевченківському районі дорожники облаштували смугу для громадського транспорту. Її протяжність 2,4 км в обох напрямках. Смуга дасть змогу громадському транспорту уникати заторів та пришвидшить рух автобусів і тролейбусів.

На початок