Коли ви не маєте України в НАТО, ви провокуєте найгіршу війну в Європі за останні 80 років — Джонсон

Коли ви не маєте України в НАТО, ви провокуєте найгіршу війну в Європі за останні 80 років — Джонсон

Борис Джонсон, експрем'єр Британії
. Колишній прем'єр-міністр Великої Британії Боріс Джонсон. Фото: АР

Експрем'єр Великої Британії Борис Джонсон закликав США і світ не піддаватися втомі від війни Росії проти України.

Про це він сказав в інтерв'ю CNN.

Джонсон закликав США продовжувати підтримувати Україну, включаючи постійне постачання зброї. Він сказав, що не може бути "жодного виправдання" для затримки членства України в НАТО.

"Не може бути жодного виправдання або причини для того, щоб продовжувати зволікати, — сказав Джонсон, додавши, що "дуже важливо" встановити, що Україна перебуває на шляху до членства в НАТО. — Останнім запереченням було те, що це буде провокацією для Володимира Путіна. Що ж, ми бачили, що відбувається, коли ви не маєте України в НАТО, ви провокуєте найгіршу війну в Європі за останні 80 років", — сказав Борис Джонсон.

Він також зазначив, що, крім росіян, найбільшим ворогом українців є втома світу від України.

"Це виснаження решти світу, і особливо прихильників України, у тому, щоб переконатися, що вони переможуть. Але вони мають перемогти, це абсолютно необхідно. Перемога України життєво важлива для демократії та свободи в усьому світі", — наголосив колишній прем'єр-міністр Великої Британії.

Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон 9 червня залишив посаду члена парламенту на знак протесту проти розслідування законодавцями його поведінки під час карантину, оголошеного у країні під час спалаху COVID-19.

На початок