Термін - до середи. Очільник ОДА вимагає відновити газопостачання прикарпатцям

Термін - до середи. Очільник ОДА вимагає відновити газопостачання прикарпатцям

Термін - до середи. Очільник ОДА вимагає відновити газопостачання прикарпатцям
Суспільне Карпати

Голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів доручив до середи цього тижня відновити газопостачання у селах Матеївецької об'єднаної територіальної громади та села Федьків Надвірнянського району. Про це йшлося третього серпня на нараді в облдержадміністрації.

Він пригрозив звільненням посадовцям, які відповідають за усунення наслідків негоди. І дав доручення до середи відновити газопостачання.

За його словами, кошти на ці роботи були виділені вже давно, проте до виконання робіт так і не приступили.

Коли газовики розпочнуть роботу з відновлення газопостачання, кореспонденти Суспільного запитали у речниці АТ "Івано-Франківськгаз" Галини Цап.

"Цього тижня підрядна організація розпочинає роботи з буріння під руслом річки Прут і прокладання футляру під газопровід. Це складний технологічний процес. Якщо в процесі роботи жодних ускладнень не виникне, то роботи по відновленню газопостачання будуть завершені в короткий термін", - каже Галина Цап.

Проте, за її словами, великий комплекс робіт не дозволить завершити усі роботи до середи.

Що відомо

  • Шести селам Матеївецької об'єднаної територіальної громади вже майже два тижні припинено газопостачання через паводок. Про це повідомив в.о. сільського голови Любомир Веселовський у спільноті Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття.
  • Внаслідок повені 23-24 червня на Прикапатті припинили газопостачання 8 145-ти споживачам у 35-ти населених пунктах області. Досі без газу - 16 сіл.
  • Жителі шести сіл Матеївецької ОТГ вже місяць обходяться без газу, проте платіжки за його транспортування приходять. Газопровід пошкодила повінь, яка вирувала на Прикарпатті 22-24 червня.

Авторки: Галина Марійчин, Діана Коржук

На початок