У Хмельницькому попрощались з Олегом Богачем

У Хмельницькому попрощались з Олегом Богачем

У Хмельницькому попрощались з Олегом Богачем
Фото: Суспільне Хмельницький

Сьогодні, 11 липня, у Хмельницькому попрощалися з 45-річним Олегом Богачем, котрий загинув 5 липня поблизу населеного пункту Білогорівка Донецької області.

За словами побратима Володимира Мисоченко, Олег служив у 10 окремій гірсько-штурмовій бригаді "Едельвейс" на посаді командира відділення протитанкового артилерійського дивізіону. Загинув воїн під час артилерійського обстрілу.

"Олег був веселий, нормальний хлопець. Більшість ми розказували так собі жарти. А про сім’ї не дуже так говорили", — сказав Володимир.

На фото воїн Олег Богач.
На фото воїн Олег Богач. Фото: Суспільне Хмельницький

19 травня Олег отримав повістку, розповідає родич загиблого воїна Тарас Шевченко. Військовий вишкіл проходив на рівненському полігоні, говорить Тарас.

"26 червня, на свій день народження, він поїхав на східну частину фронту з настроєм воювати, захищати державу. Він проходив строкову службу, був сержантом в запасі, заступник командира взводу. Відслужив півтора року, 1999-2000 рік. Олег дуже кохав свою доньку, дуже кохав свою дружину. Завжди підтримував матір", — каже Тарас.

За словами Тараса Шевченка, в Олега Богача залишилася, донька, дружина, сестра і мати. Поховали бійця на Алеї Слави, що у мікрорайоні Ракове.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок