Втрати Волині: сповістили про загибель сімох військовослужбовців

Втрати Волині: сповістили про загибель сімох військовослужбовців

Як повідомили у громадах області, на війні з Росією загинули ще семеро волинян: Дмитро Пержило, Юрій Свиридюк, Віктор Сосницький, Юрій Палій, Дмитро Ципко, Микола Жилко та Роман Кубах.

Дмитро Пержило

У Рожищенській громаді оголосили жалобу та повідомили про загибель 40-річного жителя села Літогоще Дмитра Пержила.

Волинь загиблі
Дмитро Пержило.

Волинянин був начальником лінійно-кабельної групи взводу зв’язку. Загинув 8 липня 2023 року в районі населеного пункту Ямпіль Донецької області. Поховають загиблого у Луцьку, де він проживав останнім часом.

Юрій Свиридюк

Також на Донеччині, біля населеного пункту Ямпіль загинув 53-річний військовослужбовець з села Озеро Юрій Свиридюк. Це сталося 8 липня.

Волинь загиблі
Юрій Свиридюк.

Як повідомили у Ківерцівській міськраді, волинянин отримав внаслідок мінно-вибухового поранення та опіків всього тіла. Дату прощання повідомлять згодом.

Віктор Сосницький

Надвечір у Ківерцівській громаді повідомили про ще одну втрату – загинув військовослужбовець Віктор Сосницький. Командиру гранатомета протитанкового взводу було 40 років.

Волинь загиблі
Віктор Сосницький.

Молодший сержант воював з першого дня вторгнення. Загинув Віктор Сосницький 8 липня в результаті ворожого обстрілу в районі населеного пункту Благодатівка Харківської області.

Юрій Палій

Про чергову втрату повідомили і в Ратнівській селищній раді. У боях з російськими військами загинув Юрій Палій. Полеглому бійцю було 36 років.

Волинь загиблі
Юрій Палій.

Воїн з 2010 по 2023 роки з короткими періодами відпочинку служив у Військово-Морських Силах ЗСУ, в Держприкордонслужбі та в Сухопутних військах.

Дмитро Ципко

У Поворські та Колодяжненській громадах оголосити жалобу. На війні загинув 21-річний військовослужбовець Дмитро Ципко.

Волинь загиблі
Дмитро Ципко.

Захисник – родом із села Пісочне. Був неодружений, у нього залишилася матір. Інформацію про зустріч тіла загиблого військового та чин похорону у Поворській громаді сповістять згодом.

Микола Жилко

У боях з російськими військами за Україну також загинув волинянин Микола Жилко. Як повідомили у Любешівській громаді, полеглому захиснику було 33 роки.

Волинь загиблі
Микола Жилко.

Відомо, що старший солдат загинув у бою 6 липня 2023 року. Микола Жилко служив у гірсько-штурмовій бригаді. До повномасштабної війни жив у селі Великий Курінь.

Роман Кубах

На місцевому кладовищі у селі Скулин на Ковельщині попрощалися з загиблим у бою Романом Кубахом. Військовий загинув внаслідок мінометного обстрілу в одному з районів Запорізької області.

Волинь загиблі
Роман Кубах.

До війська 38-річний волинянин потрапив у січні 2023-го, був водієм-санітаром медичного пункту механізованого батальйону. У Романа Кубаха залишилися матір і 13-річний син.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок