Зеленський зустрівся з головою Національної ради Словаччини. Про що говорили

Зеленський зустрівся з головою Національної ради Словаччини. Про що говорили

Зеленський зустрівся з головою Національної ради Словаччини. Про що говорили
Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Головою Національної ради Словаччини Борисом Колларом, 7 липня 2023 року, фото: ОПУ

Президент України Володимир Зеленський сьогодні 7 липня у межах візиту до Словацької Республіки провів зустріч із головою Національної ради Словаччини Борисом Колларом та словацькими парламентарями.

Про це йдеться на офіційному сайті Офісу президента.

Зеленський зокрема подякував голові й депутатам Національної ради за низку рішень на підтримку України, зокрема щодо визнання російського режиму терористичним, а Росії – державою, що підтримує тероризм.

Зазначається також, що президент України високо оцінив нещодавнє рішення парламенту Словаччини про визнання Голодомору 1932–1933 років геноцидом українського народу.

"Президент України й голова Національної ради предметно обговорили участь Словаччини в реалізації Формули миру та євроатлантичних прагнень України", — додали в ОПУ.

До цього Зеленський зустрівся з президенткою Словаччини Зузаною Чапутовою. Обговорили зокрема передачу Україні гаубиць Zuzana і розмінування, а також про саміт НАТО та євроатлантичну інтеграцію Україну.

Напередодні президент Володимир Зеленський з візитами відвідав Болгарію та Чехію, де зустрівся з лідерами цих країн і обговорив підтримку України.

А ввечері 7 липня Зеленський прибув до Туреччини.

Напередодні Bloomberg з посиланням на свої джерела повідомляв, що президент України Володимир Зеленський зустрінеться з турецьким колегою Реджепом Ердоганом у зв'язку з наближенням дати закінчення терміну дії Чорноморської зернової угоди.

На початок