Компанія OceanGate призупиняє діяльність після вибуху підводного апарату Titan

Компанія OceanGate призупиняє діяльність після вибуху підводного апарату Titan

Компанія OceanGate призупиняє діяльність після вибуху підводного апарату Titan
Затонулий "Титанік" на дні Атлантичного океану. Фото: АР

OceanGate призупиняє всі дослідницькі та комерційні операції після вибуху підводного апарату Titan. Про це йдеться на офіційному сайті компанії.

OceanGate – власник підводного апарату Titan, який вибухнув під час подорожі до Титаніка. У цій екскурсії загинули п’ятеро людей.

"OceanGate призупинила всі розвідувальні та комерційні операції", — йдеться на офіційному сайті компанії.

Також там ще містяться основні ролики спорядження та експедицій, а також описи експедиційних пропозицій, включно з оглядом уламків Титаніка. CNN звертається до OceanGate для отримання додаткової інформації.

Що відомо про зникнення підводного човна, який перевозив туристів до "Титаніка"

У 1912 році найбільший на той час корабель у світі "Титанік" зіткнувся з айсбергом під час свого першого рейсу із Саутгемптону до Нью-Йорка. Тоді загинули понад 1 500 людей. Затонулий корабель "Титанік" розташований на глибині 3 800 метрів на дні Атлантичного океану. Це приблизно 600 кілометрів від узбережжя Ньюфаундленду, Канада.

"Титанік" почали ретельно досліджували з моменту виявлення його уламків у 1985 році. Невеликі підводні апарати час від часу беруть на борт туристів, щоб показати їм уламки "Титаніка". OceanGate Expeditions бере з туристів 250 тисяч доларів за місце у своїй восьмиденній експедиції, щоб побачити знамените затонуле судно.

19 червня 2023 року в Атлантичному океані безвісти зник підводний транспортний засіб, який використовувався для перевезення туристів для огляду уламків затонулого "Титаніка".

Міжнародні пошукові роботи під керівництвом Берегової охорони США та за участю літаків Пентагону велися за 600 км від найближчої землі (східна сторона канадського острова Ньюфаундленд).

20 червня у Міноборони Великої Британії повідомили, що система порятунку екіпажів підводних човнів НАТО (NSRS) не допоможе в операції порятунку туристів, які перебувають у підводному апараті компанії OceanGate Expeditions, якщо він лежить на дні.

Уламки підводного апарату "Титан" було знайдено на дні Атлантичного океану 22 червня за допомогою роботизованого водолазного апарату, запущеного з канадського пошукового судна, завершивши інтенсивні п’ятиденні міжнародні рятувальні роботи

На початок