Місцеві вибори: у Запоріжжі об’єдналися осередки чотирьох політичних сил

Місцеві вибори: у Запоріжжі об’єдналися осередки чотирьох політичних сил

Місцеві вибори: у Запоріжжі об’єдналися осередки чотирьох політичних сил
Суспільне Запоріжжя

Місцеві осередки 4 політичних партій 31 липня підписали Меморандум про об’єднання.

Про це повідомляє кореспондент Суспільного.

Меморандум підписали «Народний рух України», «Демократична сокира», «Сила людей» та «Голос». Об'єднані політичні сили увійшли до «Голосу» та планують разом йти на місцеві вибори. Лідери осередків називають це об'єднанням проукраїнських сил:

«Метою даного меморандуму є об’єднання спільних зусиль на місцевих виборах всіх суб’єктів, які зацікавлені у розвитку Запоріжжя як комфортного, екологічного безпечного, сучасного, інвестиційно привабливого та нетолерантного до корупції міста», — зазначив представник партії "Сила людей" Денис Тарасов.

Читайте також: 7 головних питань про місцеві вибори-2020. Як проголосувати та кого обираємо

Запорізький політолог Роман П’ятигорець вважає таке об’єднання неперспективним: «Зараз бачимо дослідження трьох найвпливовіших соціологічних контор, де ми бачимо у «Голоса» 1, 1%. Це ж по країні, а що ми кажемо про нас, де у нас тут консервативний виборець, де взагалі насідає і перемагає ОПЗЖ».

Що відомо

  • Місцеві вибори призначені на 25 жовтня 2020 року. Одночасно на всій території країни виборці обиратимуть представників місцевих органів влади та міських голів. У липні 2019-го Верховна Рада підтримала новий виборчий кодекс, тому вибори на місцях відбуватимуться за новою системою;
  • ЦВК остаточно дозволила голосувати за фактичним місцем проживання;
  • Місцеві вибори-2020: про особливості, технічні та політичні ризики.
На початок