Дитячий табір "Над Бугом" запрацював у Хмельницькому

Дитячий табір "Над Бугом" запрацював у Хмельницькому

Дитячий табір "Над Бугом" запрацював у Хмельницькому
Фото: Суспільне Хмельницький

Дитячий табір "Над Бугом" запрацював у Хмельницькому палаці творчості дітей та юнацтва. Скільки дітей відпочивають цьогоріч та яке їхнє дозвілля Суспільному Хмельницький розповіла виконувачка обов’язків директора табору Світлана Довгань.

Табір з денним перебуванням "Над Бугом", що у Хмельницькому палаці творчості, розпочав свою роботу. Цього разу у програмі гра-квест "Мандруємо сімома чудесами України", розповідає культорганізаторка Ольга Пилипчук. Говорить, розмістили шість локацій, де кожний загін має пройти та дізнатися більше про Україну.

Десятирічний Марко пояснює завдання першої локації "Об’єднай Україну".

"В нас є карта України, розкидані області й ми збираємо її, щоб в нас вийшла одна цільна Україна", — каже Марко.

На другій локації відвідувачі табору відгадують мелодії українських пісень. На локації "козацькі забави" діти демонструють свої спортивні навички. На іншій локації діти беруть участь у вікторині, де відповідають на питання про рідну державу. У таборі, дозвілля для дітей щодня різне, розповідає культорганізаторка табору Ольга Пилипчук.

Дитячий табір "Над Бугом" запрацював у Хмельницькому
Діти беруть участь у вікторині про Україну. Фото: Суспільне Хмельницький

"В нас програма в більшості національно-патріотичного виховання, ігрові та конкурсно-розважальні, ігри-вікторини, майстер-класи, гуртки одного дня", — пояснює Ольга Пилипчук.

Табір з денним перебуванням "Над Бугом" працюватиме до 13 липня, говорить виконувачка обов’язків директора табору Світлана Довгань.

"Наразі у таборі відпочиває 150 діток, 62 із них — дітки пільгових категорій. Це діти малозабезпечених і багатодітних родин, внутрішньопереміщені особи, діти з інвалідністю, діти учасників бойових дій, а також талановиті та обдаровані. Переважна більшість дітей — займаються у гуртках палацу творчості", — розповідає Світлана Довгань.

Минулого року табір прийняв за дві зміни 310 дітей, цьогоріч запланована одна зміна. Світлана Довгань пояснює чому.

Дитячий табір "Над Бугом" запрацював у Хмельницькому
Діти, які перебувають у таборі, слухають завдання для нової гри від педагога. Фото: Суспільне Хмельницький

"Багато шкіл не змогли прийняти дітей у табори, бо у них не були ще готові укриття, тому наш табір працював у дві зміни. Але у цьому році планується лише одна зміна, тому що ми обмежені в часових рамках, бо педагогам також потрібні відпустки", — каже Світлана Довгань.

У разі повітряної тривоги, усі діти прямують в укриття.

"Укриття у нас обладнане, надзвичайно комфортне і пристосоване до того, щоб діти перебували там у безпеці", — запевняє в.о. директора табору.

Перебування дітей у таборі є безкоштовне, батьки платять лише за харчування.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок