Адмінпротоколи і повістка до військкомату: розслідування інциденту в кафе, де співали російські пісні

Адмінпротоколи і повістка до військкомату: розслідування інциденту в кафе, де співали російські пісні

Виконавцю пісень Лепса у кафе під Києвом вручили повістку
Учаснику скандалу в кафе під Києвом вручили повістку до військкомату. Фото: Відділ комунікації поліції Київської області

Поліцейські Київщини склали адмінпротоколи про дрібне хуліганство на чоловіка та жінку, які співали російські пісні у кафе під Києвом і агресивно реагували на зауваження. Крім того, 33-річному чоловікові військові вручили повістку до Броварського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Про це інформує відділ комунікації поліції Київської області.

Інцидент стався 1 липня в одному з кафе села Погреби. Чоловік із жінкою виконували пісню російського співака Григорія Лепса, який підтримує вторгнення РФ в Україну. Це обурило іншу відвідувачку закладу. На прохання припинити співати мовою окупанта, виконавці пісень почали агресивно поводитись.

Поліцейські склали на чоловіка та жінку адмінпротоколи за ст. 173 КУпАП — дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок.

Покарання за цією статтею передбачає штраф від 51 до 119 гривень або громадські чи виправні роботи, або адміністративний арешт до 15 діб.

На підприємця закладу, в якому відбувся конфлікт, правоохоронці раніше склали адмінпротокол за ч. 1 ст. 155 КУпАППорушення правил торгівлі, виконання робіт і надання послуг працівниками торгівлі, громадського харчування та сфери послуг.

На початок