Нові автомобілі для патрулювання вручили поліцейським Тернопільщини

Нові автомобілі для патрулювання вручили поліцейським Тернопільщини

Нові автомобілі для патрулювання вручили поліцейським Тернопільщини
Суспільне Тернопіль

15 нових автомобілів вручили Національній поліції Тернопільщини. Це зробили до Дня Національної поліції України. Машини залучатимуть до патрулювання вулиць. Про це розповіла речниця Патрульної поліції Тернопільщини Катерина Метельська.

За її словами, ключі від автомобілів вручив правоохоронцям тимчасовий виконувач обов'язків начальника управління Нацполіції Тернопільщини Сергій Зюбаненко.

Ключі від нових автомобілів для правоохоронців
Ключі від нових автомобілів для правоохоронців. Суспільне Тернопіль

Машини привезли з Києва. Одну з автівок віддали другому відділенню поліції у місті Зборів, каже поліцейський Василь Хомів.

"Автомобіль використовуватиме сектор врегулювання Патрульної поліції. Сподіваємось, це пришвидшить час доїзду".

Василь Хомів
Василь Хомів. Суспільне Тернопіль

Працівників поліції нагородили відзнаками та подарунками. Одна із нагороджених – речниця патрульної поліції області Катерина Метельська.

"Я отримала подяку від обласної державної адміністрації за віддану службу і професійне виконання службових обов'язків. Це був приємний момент, це надихає, мотивує працювати ще краще, самовдосконалюватись і віддано нести службу українському народові".

Катерина Метельська
Катерина Метельська. Суспільне Тернопіль

Згідно з Указом Президента України від 4 квітня 2018 року, поліцейські відзначають професійне свято 4 липня. Дату святкування приурочили до події 2015 року, коли перші патрульні поліцейські прийняли присягу на Софійській площі у Києві. В Тернополі Патрульна поліція запрацювала 12 березня 2016 року.

На початок