Україна готується поборотися за право проведення Олімпійських ігор

Україна готується поборотися за право проведення Олімпійських ігор

Україна готується поборотися за право проведення Олімпійських ігор Associated Press

У Офісі президента України (ОП) поділилися планом участі в конкурсі за право прийняти Олімпійські ігри 2028-го чи 2030 року.

За дорученням президента України Володимира Зеленського нині опрацьовується питання приїзду до України голови Міжнародного Олімпійського Комітету Томаса Баха, повідомляє сайт ОП. Як йдеться, це було б доброю нагодою показати, як Україна готується до участі в конкурсі на проведення Олімпійських ігор.

Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт додав, що президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка працює над питанням участі України у конкурсі на проведення Олімпійських ігор 2028-го чи 2030 року. Сам Гутцайт як колишній учасник Олімпіади підтримав реалізацію проєкту і зазначив, що це дасть поштовх розвитку спорту в країні, зокрема його зимових видів.

Зазначимо, господаря Олімпійських ігор-2028 року вже обрано. Ще у вересні 2017-го на 131-й сесії МОК було оголошено, що змагання прийме Лос-Анджелес (Каліфорнія, США). Це підтверджує офіційний сайт МОК.

Що відомо

  • Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з українськими спортсменами та президентом НОК Сергієм Бубкою влітку 2019 року вперше озвучив ідею проведення Олімпійських ігор в Україні.
  • Як один із варіантів Урядом розглядалося спільне проведення Олімпіади з Республікою Білорусь. Колишній президент НОК Валерій Борзов відзначив, що Україна зможе прийняти Ігри не раніше 2032-го року.
Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start