Укрзалізниця скасувала чотириденний робочий тиждень для своїх працівників

Укрзалізниця скасувала чотириденний робочий тиждень для своїх працівників

Укрзалізниця скасувала чотириденний робочий тиждень для своїх працівників
УНІАН

Акціонерне товариство "Українська залізниця" скасувало чотириденний робочий тиждень, раніше запроваджений для частини працівників через пандемію.

"З 1 серпня буде скасовано чотириденний робочий тиждень для працівників, яким залишилось до виходу на пенсію три та менше років, батьків-одинаків, які виховують неповнолітніх дітей", — йдеться в повідомленні Укрзалізниці.

Згідно з ним, компанія також відновлює всі соціальні виплати, які передбачені галузевою угодою та колективним договором і які були відтерміновані в часі у зв’язку з кризою, спричиненою пандемією COVID-19. Крім того, працівники, які писатимуть заяву на відпустку, у серпні будуть отримувати допомогу на оздоровлення без відтермінування в часі. Інші соціальні виплати теж здійснюватимуться без відтермінування.

У відомстві кажуть, що це відбуватиметься у кілька етапів та соцвиплати мають бути повністю здійснені до кінця цього року.

Зазначається, що скасування обмежень стало можливим завдяки поступовому збільшенню обсягів перевезень вантажів і впровадженню антикризового плану.

Що відомо

  • Через пандемію Укрзалізниця переводила частину співробітників на чотириденний робочий тиждень.
  • На тлі пом'якшення карантину Укрзалізниця пустила поїзди до Слов'янська.
  • З 26 червня Укрзалізниця відновила курсування чотирьох пасажирських поїздів до Львова.
  • 7 липня в Укрзалізниці заявили, що перевізник почав приймати електронний студентський квиток із мобільного додатку Дія
  • Укрзалізниця призначила додатковий швидкісний поїзд на час літніх відпусток та у зв’язку з послабленням карантинних заходів сполученням Київ – Одеса – Київ.
  • Укрзалізниця відкрила продаж квитків ще на п'ять поїздів далекого сполучення, які слідують до місць відпочинку західної України та Причорномор'я.
  • Також Укрзалізниця повернула харчування у пасажирських поїздах.

Вибір редакції

На початок