Укрзалізниця відкрила продаж квитків на п'ять потягів до туристичних місць

Укрзалізниця відкрила продаж квитків на п'ять потягів до туристичних місць

Укрзалізниця відкрила продаж квитків на п'ять потягів до туристичних місць
УНІАН

Укрзалізниця відкриває продаж квитків ще на п'ять поїздів далекого сполучення, які слідують до місць відпочинку західної України та Причорномор'я.

Як повідомляє пресслужба УЗ, йдеться про поїзди далекого сполучення Львів — Чернівці, Дніпро — Трускавець, Чернівці — Одеса, Ужгород — Лисичанськ та Запоріжжя — Одеса.

Зокрема:

  • Поїзд № 702/701 Львів — Чернівці відправиться зі Львова 21 липня, а з Чернівців — 22 липня. Поїзд буде курсувати по 1, 2, 4, 5, 6, 7 днях тижня;
  • Поїзд № 41/42 Дніпро — Трускавець відправиться з Дніпра 21 липня, з Трускавця – 22 липня. Поїзд курсуватиме через день;
  • Поїзд № 136/135 Чернівці — Одеса відправиться у щоденний рейс з Чернівців та з Одеси з 22 липня;
  • Поїзд № 45/46 Ужгород — Лисичанськ відправиться з Ужгорода 24 липня, із Лисичанська – 26 липня. Поїзд курсуватиме один раз на три дні;
  • Поїзд № 317/318 Запоріжжя — Одеса курсуватиме через день та із Запоріжжя відправиться 24 липня, з Одеси — 25 липня.

У компанії нагадали, що всі поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Також посилено обробку постільної білизни під час прання. У кожному вагоні встановлено дезінфектор, яким можуть користуватися пасажири.

Для посадки в поїзд пасажири обов'язково повинні надягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона.

Що відомо

  • Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця відновила продаж квитків на всі наявні у вагонах пасажирські місця, окрім поїздів, що прямують до регіонів, де не застосовується послаблення карантинних обмежень.
  • Крім того Укрзалізниця відновила рух 38 приміських та 3 регіональних поїздів.
  • У разі покращення епідемічної ситуації УЗ готова повноцінно відновити залізничне сполучення вже у серпні.

Вибір редакції

На початок