Ярослава Магучіх перервала "золоту" серію у 14 поспіль турнірах зі стрибків у висоту

Ярослава Магучіх перервала "золоту" серію у 14 поспіль турнірах зі стрибків у висоту

Ярослава Магучіх перервала "золоту" серію у 14 поспіль турнірах зі стрибків у висоту
Ярослава Магучіх. Фото: AP Photos

Україна вперше у 2023 році не стала переможницею змагань.

У Лозанні відновився сезон Діамантової ліги, який тимчасово переривався через участь спортсменів на командному чемпіонаті Європи, який проводився у межах Європейських ігор-2023.

Першим стартом етапу у Лозанні став жіночий турнір зі стрибків у висоту. Він закінчився перемогою австралійки Ніколи Оліслагерс над українками Іриною Геращенко та Ярославою Магучіх, яка закінчила виступи з результатом 1.97 м.

Результат Магучіх став для неї повторенням найгіршого у літній частині сезону. Вона вдруге поспіль закінчила змагання з результатом 1.97 м (цей результат дозволив їй взяти "золото" Європейських ігор). І також перервав переможну серію на всіх турнірах, в яких вона брала участь.

Яку серію перервала Ярослава Магучіх?

Магучіх до етапу Діамантової ліги підходила з серію у 14 перемог. Востаннє українка не ставала переможницею змагань ще у серпні 2022 року - на меморіалі Каміли Скоміловської, що був частиною сезону Діамантової ліги.

З моменту останньої поразки за "золото" Магучіх встигла оновити власний особистий рекорд - 2.05 метра на етапі Діамантової ліги у Брюселі, стати чемпіонкою Європи на відкритому повітрі, переможницею сезону Діамантової ліги. А у 2023 році ще й завоювала золоті нагороди на Євро в приміщенні та командному чемпіонаті Європи.

Останньою суперницею, якій Магучіх програвала, була представниця Узбекистану Сафіна Садуллаєва - саме на польському етапі Діамантової ліги. Загалом ж для Магучіх це найнижча позиція за останній рік: на Діамантовій лізі у Стокгольмі в 2022-му вона взагалі фінішувала поза межами подіуму - на п'ятому місці.

Це лише вчетверте Магучіх не стає переможницею змагань зі стрибків у висоту на відкритому повітрі за останні півтора року. З того часу вона виступила на 15 турнірах, в 11-ти з яких перемогла.

Всі "незолоті" результати Магучіх з 2022 року на відкритому повітрі

  • 2023 рік: Діамантова ліга, Лозанна - "бронза"
  • 2022 рік: Діамантова ліга, Меморіал Каміли Скоміловської - "срібло"
  • 2022 рік: чемпіонат світу, Юджин - "срібло"
  • 2022 рік: Діамантова ліга, Стокгольм - п'яте місце

Крім втрати переможної серії, Ярослава Магучіх більше не є лідеркою сезону у жіночих стрибках у висоту. Нікола Оліслагерс перемогла з результатом 2.02 м - він відтепер є найкращим.

Хто така Ярослава Магучіх

  • 21-річна українська стрибунка у висоту, бронзова призерка Олімпіади-2020.
  • На відкритому повітрі Магучіх стала чемпіонкою Європи у 2022 році, а також двічі здобувала "срібло" на чемпіонатах світу - у 2019-му та 2022-му.
  • У 2023 році Магучіх стала чемпіонкою Європи в приміщенні з результатом 1.98 м. Її особистий рекорд зимового сезону 2023 року - 2.02 м на турнірі у Меці.
  • Особистий рекорд Магучіх у стрибках на відкритому повітрі - 2.05 метра, встановлений на турнірі у Брюсселі у 2022 році. Він ж є й національним рекордом.
На початок