У новому навчальному році учнів 5-6 класів зможуть забезпечити підручниками за програмою НУШ приблизно на 80% — Лісовий

У новому навчальному році учнів 5-6 класів зможуть забезпечити підручниками за програмою НУШ приблизно на 80% — Лісовий

Підручники для 5-6 класів НУШ
Фото: УНІАН

У новому навчальному році (2023-2024 рр.) учнів 5-6 класів зможуть забезпечити друкованими підручниками за програмою Нової української школи приблизно на 80%. Про це у коментарі Суспільному повідомив міністр освіти та науки України Оксен Лісовий під час візиту на Івано-Франківщину.

За його словами, Міносвіти створило ініціативу "Школо, ми разом!" для пошуку "донорів", які зможуть профінансувати друк підручників для решти учнів та закупівлю гаджетів.

"Ми маємо на сьогодні достатньо велику суму — приблизно 700 млн грн — на друк підручників, і вони вже друкуються. До 1 вересня ми сподіваємося забезпечити за гроші з держбюджету 65% учнів 5-6 класів", — говорить Оксен Лісовий.

Окрім цього, 500 тисяч навчальних книг Україна отримала від Єврокомісії.

"Ще про 500 тисяч підручників ми підписали домовленість із заступником голови Єврокомісії, і ведемо зараз переговори про ще 500 тисяч підручників додатково для НУШ", — каже Лісовий.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок