У Львові 29 червня попрощаються із чотирма захисниками та захисницями України

У Львові 29 червня попрощаються із чотирма захисниками та захисницями України

У Львові 29 червня попрощаються із чотирма захисниками та захисницями України
Фото ілюстративне: Роман Балук

29 червня у Львові попрощаються із чотирма військовослужбовцями: Петром Гуком, Ілоною Орловою, Володимиром Тріщем та Юрієм Москалем. Поховають захисників на Личаківському кладовищі. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

Чин похорону Петра Гука та Ілони Орлової розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Чин похорону Володимира Тріща та Юрія Москаля розпочнеться о 14:00 у Гарнізонному храмі, о 14:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Петро Гук загинув під час теракту в Оленівці
Петро Гук. Фото: Львівська міська рада

Петру Гуку було 49 років. Львів’янин загинув наприкінці липня 2022 року.

Навчався у Ліцеї №2, згодом – у Національному університеті "Львівська політехніка". Закінчив економіко-правовий факультет Маріупольського державного університету, здобув ступінь магістра з безпеки підприємства.

Учасник Революції Гідності. У 2014 році разом із друзями перебрався до Маріуполя, щоб приєднатись до лав новоствореного полку "Азов". За особисту відвагу був нагороджений пам'ятним знаком "Захисник Маріуполя" та відзнакою Президента України "За участь в антитерористичній операції".

У 2015 році під час виконання бойового завдання отримав складну травму, відтак працював військовим сапером у складі полку, а згодом приєднався до відділу інженерного забезпечення.

З початком повномасштабного вторгнення РФ продовжував службу за контрактом у складі полку. Разом із побратимами обороняв металургійний комбінат "Азовсталь". Загинув під час терористичного акту в Оленівці. У військовослужбовця залишилися рідний брат та племінники.

Ілона Орлова була медикинею бригади Національної гвардії "Червона Калина"
Ілона Орлова. Фото: Львівська міська рада

Ілоні Орловій було 30 років. Вона навчалась у Калуському ліцеї №5 Івано-Франківської області, згодом вступила до Середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 48 міста Львова. Закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького.

У мирний час працювала сімейним лікарем у селищі міського типу Драбів Черкаської області.

Старший лейтенант медичної служби. У грудні 2019 року добровільно вступила до лав 2-ї окремої Галицької бригади Західного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України. Згодом проходила службу у Вінниці.

З початком повномасштабного вторгнення виконувала завдання у "гарячих точках" фронту у лавах 14-ї бригади Національної гвардії "Червона Калина".

У Ілони Орлової залишилися батьки, брат та тітки з родинами.

Володимир Тріщ брав участь у Місії ООН у Демократичній Республіці Конго
Володимир Тріщ. Фото: Львівська міська рада

Володимиру Тріщу було 32 роки. Львів’янин навчався у Середній загальноосвітній школі №64. У 2008 році закінчив Вище професійне училище №20 міста Львова, згодом – Українську академію друкарства.

Учасник Революції Гідності, у 2014 році приєднався до лав "Правого сектору". Виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі 5-го окремого батальйону Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор". Потім вступив до підрозділу патрульної поліції особливого призначення "Гарпун".

Володимир у 2020 році здобув кваліфікацію "Інструктор І рівня БАрС" та закінчив навчання у Військовому коледжі сержантського складу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. За патріотизм та вірність службі був нагороджений відзнаками.

Протягом 2021-2022 років входив до 18-го окремого вертолітного загону ЗСУ Місії ООН у Демократичній Республіці Конго.

З початком повномасштабного вторгнення проходив військову службу на посаді командира підрозділу у складі військової частини А4002, виконував завдання на східному напрямку фронту.

У військовослужбовця залишилися батьки, дружина, дві доньки, сестри та хрещені діти.

Юрій Москаль входив до складу миротворчого контингенту в Іраку
Юрій Москаль. Фото: Львівська міська рада

Юрію Москалю було 39 років. Навчався у Львівській середній загальноосвітній школі №33. Здобув освіту у Вищому професійно-технічному училищі №48.

Після завершення навчання проходив військову службу, входив до складу миротворчого контингенту в Іраку.

У мирний час працював у львівському представництві Товариства з обмеженою відповідальністю "Онур" та на місцевому будівництві.

З початком повномасштабного вторгнення РФ добровільно став на захист України. Воював на східному напрямку у лавах 42-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Юрія Москаля залишилися мама, дружина, троє дітей та сестра.

На початок