"Головна подія" в контрнаступі ще попереду — Резніков

"Головна подія" в контрнаступі ще попереду — Резніков

Міністр оборони Олексій Резніков
. Олексій Резніков. Фото: Владислав Кравець / Суспільне

"Головна подія" в контрнаступі ще попереду. Про це міністр оборони України Олексій  Резніков сказав в інтерв'ю Financial Times. Він додав, що заколот ПВК “Вагнер” в Росії сприятиме подальшій підтримці Києва з боку Заходу, пише видання.

За словами Резнікова, звільнення групи населених пунктів, які перебували під російською окупацією протягом останніх тижнів, було "не головною подією" в запланованому Києвом наступі.

"Коли це станеться, ви всі це побачите... Всі побачать все", — сказав Резніков, коментуючи повідомлення ЗМІ про повільне просування українських сил проти добре укріплених російських позицій.

Він підтвердив, що основні військові резерви України, включно з більшістю бригад, які нещодавно пройшли навчання на заході і оснащені сучасними танками і бронемашинами НАТО, ще не були задіяні в операції.

Резніков додав, що повстання ПВК "Вагнер", яке відбулося вихідними, оголило фундаментальну слабкість режиму Володимира Путіна в Москві.

"Це як снігова куля, — сказав міністр, маючи на увазі саморуйнівні риси режиму. — Чим більшим він стає, тим швидше котиться".

Резніков також застеріг Україну від того, щоб покладатися на подальші "заколоти і бунти" в Росії для досягнення успіху на полі бою, пише видання.

"Коли стане гаряче, ми побачимо, наскільки вони стійкі", — сказав Резніков, маючи на увазі майбутні контрнаступальні операції.

"Ми повинні довіряти нашим силам безпеки і оборони, а також нашим партнерам, які надають зброю", — додав він.

За словами Резнікова, підкресливши, що ці фактори є більш "передбачуваними", ніж ситуація в Росії.

На початок