Європейські ігри

Європейські ігри

Україна виборола другу медаль Європейських ігор у фехтуванні: "бронза" шпажиста Станкевича

Україна виборола другу медаль Європейських ігор у фехтуванні: "бронза" шпажиста Станкевича

Україна виборола другу медаль Європейських ігор у фехтуванні: "бронза" шпажиста Станкевича
Володимир Станкевич. Фото: НОК України

Найкращий результат українських фехтувальників в одиночному розряді у чоловічій шпазі.

Україна здобула другу медаль Європейських ігор-2023 у фехтуванні. Шпажист Володимир Станкевич став бронзовим призером в одиночному розряді.

Турнір з фехтування на шпагах був одним із двох заключних в одиночному розряді. Після нього у Кракові будуть відбуватися командні змагання, на яких будуть розіграні рейтингові очки, що впливатимуть на відбір на Олімпіаду-2024.

Суспільне Спорт – ексклюзивний транслятор Європейських ігор в Україні. Дивіться трансляції наживо на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.

У турнірі з фехтування на шпагах Україна була представлена чотирма спортсменами: до складу увійшли Євген Макієнко, Ігор Рейзлін, Ян Сич, Володимир Станкевич. Найкращий результат вдалося показати саме 28-річному Станкевичу.

На шляху до боїв за медалі український фехтувальник подолав данця Огаста Єнсена, австрійця Йозефа Махрінгера, фіна Яакко Паволайнена. А у чвертьфіналі вибив з турніру португальця Рода Макса.

За вихід до фіналу Станкевич змагався з португальцем Мігелем Фразао - 292-го номера світового рейтингу. Пройти португальського фехтувальника українцеві не вдалося: Фразао здобув перевагу у три уколи у першій половині сутички. І хоча у другій частині Станкевич скоротив відставання від суперника, вирішальний укол за рахунку 14:14 залишився за португальцем.

Усі результати України на Європейських іграх у шпазі

  • "бронза": Володимир Станкевич (4 перемоги, 1 поразка)
  • 1/8 фіналу: Ігор Рейзлін (2 перемоги, 1 поразка)
  • 1/16 фіналу: Євген Макієнко (1 перемога, 1 поразка)
  • 1/32 фіналу: Ян Сич (1 поразка)

Це друга медаль України на Європейських іграх у фехтуванні. Першу нагороду - "золото" - здобула шпажистка Джоан-Фейбі Бежура.

Хто такий Володимир Станкевич

  • 28-річний український фехтувальник з Києва.
  • Станкевич - учасник семи чемпіонатів світу та Європи. На його рахунку лише одна медаль - "срібло" Євро-2017.
  • На рахунку Станкевича також дві медалі Кубка світу з фехтування: "золото" у Тбілісі в 2022 році та "бронза" в Берні (2017 рік).
На початок