У Луцькій громаді попрощалися з загиблими військовослужбовцями

У Луцькій громаді попрощалися з загиблими військовослужбовцями

Доповнено
У Луцькій громаді попрощалися з загиблими військовослужбовцями
Загиблі бійці Олександр Маєвський, Вадим Войтович та Олександр Гайдук, 26 червня 2023 рік. Фото: Суспільне Луцьк

У Луцькій громаді попрощалися з трьома загиблими бійцями. У Кафедральному соборі Святої Трійці відспівали Вадима Войтовича та Олександра Маєвського. У храмі села Рованці відспівали полеглого бійця Олександра Гайдука, – повідомили у Луцькій міській раді.

Вадима Войтовича та Олександра Маєвського поховають на міському кладовищі у селищі Гаразджа, Олександра Гайдука на кладовищі у селі Рованці.

Олександр Маєвський

Олександр Маєвський був призваний по мобілізації на посаду на посаду сапера інженерно-саперного взводу мотопіхотного батальйону. Йому було 37 років.

"Прийшла йому повістка, мобілізували, він не задумуючись одразу наступного дня пішов. Каже: мені хоробрості не вистачало самому піти, але як прийшлося – то треба виконати свій обов’язок", – розповідає знайомий загиблого Віктор.

У Луцькій громаді попрощалися з трьома військовослужбовцями
Знайомий загиблого бійця – Віктор. Фото: Суспільне Луцьк

Вчителька Олександра Маєвського каже, що він був хорошим учнем, добрим, завжди допомагав.

Загинув військовослужбовець 21 червня під час виконання бойового завдання біля села Вільшанка Харківської області

Вадим Войтович

Вадиму Войтовичу було 42 роки. Був призваний по мобілізації. Служив на посаді гранатометника механізованого відділення. Загинув боєць 19 червня біля села Діброва Луганської області

Батько Вадима Войтовича Анатолій каже, син мріяв відкрити свою справу з ремонту автомобілів, це в нього добре вдавалося.

У Луцькій громаді попрощалися з трьома військовослужбовцями
Батько загиблого Вадима Войтовича. Фото: Суспільне Луцьк

"Їх мали демобілізувати, їх із-під Бахмута кинули на Луганськ, не дочекався", – каже родич загиблого Вадим. Без батька залишилися діти, – говорить сестра Вадима Войтовича Аліна.

Олександр Гайдук

Лучанину Олександру Гайдуку було 29 років. Боєць був призваний на військову службу по мобілізації на посаду гранатометника механізованого відділення. Старший солдат загинув ще 29 березня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Максимівка Миколаївської області.

Прощання з бійцем відбулося у храмі Святого Великомученика і цілителя Пантелеймона села Рованці.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок