Уряд Австралії надасть Україні новий пакет допомоги на понад 73 млн доларів США

Уряд Австралії надасть Україні новий пакет допомоги на понад 73 млн доларів США

Прапори Австралії
Прапори Австралії. Ілюстративне фото: Getty Images

Уряд Австралії надасть Україні новий пакет допомоги на 110 мільйонів австралійських доларів (73.5 американських). Про це повідомляється на урядовому сайті країни.

Зазначається, що цей пакет відповідає запитам України на транспортні засоби та боєприпаси та призведе до відчутних змін на полі бою.

Йдеться про:

  • 70 одиниць військової техніки, у тому числі: 28 бронеавтомобілів М113, 14 машин спеціального призначення та 28 середніх вантажівок MAN 40M та 14 причепів.
  • Поставку артилерійських боєприпасів калібру 105 мм.
  • 10 мільйонів доларів Управлінню ООН з координації гуманітарних питань, яке керує Українським гуманітарним фондом, щоб допомогти задовольнити потреби в житлі, медичних послугах, чистій воді та санітарії.

Крім того, Австралія продовжить безмитний доступ для товарів, що імпортуються з України, ще на 12 місяців, щоб підтримати її відновлення та торговельні можливості.

"Ці зобов'язання, оголошені сьогодні, збільшують загальний внесок Австралії на підтримку України до $790 млн, включаючи $610 млн у вигляді військової допомоги", — йдеться у повідомленні.

3 квітня стало відомо, що оборонна австралійська компанія Electro Optic Systems (EOS), яка базується в Канберрі, уклала угоду на майже 80 мільйонів доларів на експорт своєї дистанційної системи озброєння (RMS) в Україну.

На початок